آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75643
تاریخ انتشار : 10 خرداد 1394 11:35
تعداد بازدید : 7495

نسل جدید کامپیوتر های قابل حمل گیگابایت از راه رسید

GIGABYTE BRIX استاندارد جدیدی از کامپیوتر دسکتاپ (کامپیوتر های رومیزی) در ابعاد کوچک است که برای استفاده در کاربری های مختلف نظیر دستگاه های مالتی مدیا، HTPCها، کامپیوترهای کم مصرف خانگی، سازمان ها و نمایشگرهای تبلیغاتی مناسب است.

فناوران- بریکس با دارا بودن ابعاد کوچک و همچنین قابلیت حمل و نقل آسان و اتصال سریع، نسل کامپیوتر های رو میزی را به متحول کرده است. 
بریکس گیگابایت، یک کیت کوچک و قابل حمل است و دارای کیت نصب روی مانیتور نیز هست. این کامپیوتر کوچک همچنین به دلیل پشتیبانی از رزولوشن 4K  تجربه بصری مطلوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد. این محصول جدید به دلیل استفاده از تکنولوژی Ultra Durable  گیگابایت راه حلی قوی و اقتصادی برای تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال و عابر بانک ها محسوب
می شود.
بریکس همچنین تنها محصولی در رده خود است که موفق به دریافت استاندارد 4C  (کوچک و فشرده، توانایی، ارتباط، آسودگی) شده است.
گیگابایت اعلام کرده که بریکس در 4 سری تولید و عرضه می شود و کاربران روزانه، کاربران اداری، دستگاه های ATM ، دستگاه های تبلیغاتی و گیمنت ها از جمله کاربرانی هستند که می توانند از بریکس استفاده کنند.بریکس در ایران با گارانتی آواژنگ عرضه می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :