آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75644
تاریخ انتشار : 10 خرداد 1394 11:36
تعداد بازدید : 7526

با کیت تکامل سامسونگ

تلویـزیون تان را به روز کنـید

سامسونگ کیت تکامل (EvolutionKit) را برای تلویزیون هایش به بازار فرستاد.


فناوران-  از این پس کاربران تلویزیون های سامسونگ دیگر قرار نیست با پیشرفت تکنولوژی، تلویزیون قدیمی خود را کنار بگذارند و یک تلویزیون جدیدتر بخرند! آنان می توانند با خرید کیت تکامل (Evolution Kit) تلویزیون خود را ارتقا دهند.
با داشتن این کیت، مشتریان سامسونگ دیگر نگران نشستن رنگ کهنگی چه از نظر فنی و چه از نظر کیفی بر تلویزیون خود نیستند و در صورت تغییر استانداردهای پخش تلویزیونی برای دریافت محتواهای UHD کافی است کیت تکامل خود را به روز یا تعویض کنند.
قطعه کوچک کیت تکامل (Evolution Kit) پشت تلویزیون های سامسونگ نصب می شود و نصب فیزیکی آن بیش از چند ثانیه طول نمی کشد. 
از مشخصات کیت های تکامل 2015 سامسونگ می توان به بهره مندی از پردازشگر چهار هسته ای و رم چهار گیگابایتی DDR3 اشاره کرد که نمایش تصاویر و ویدیو ها را با کیفیت و سرعت بالا امکان پذیر می کند. 
این کیت دارای کارت گرافیک MaliT604 500MHz است و با داشتن وزنی کمتر از 300 گرم می تواند قابلیت های کنترل صوتی، حرکتی و تشخیص چهره را به تلویزیون اضافه کند. قابلیت Smart view از دیگر امکانی است که این قطعه کوچک برای کاربران به ارمغان می آورد. با این امکان کاربر می تواند تصویر تلویزیون را در موبایل هوشمند خود ببیند. امکان شناسایی و اجرای فرمت HECV که فرمت محتواهای ویدیویی با بالاترین کیفیت است نیز از جمله ویژگی های کیت تکامل (Evolution Kit) سامسونگ است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :