آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75654
تاریخ انتشار : 10 خرداد 1394 11:55
تعداد بازدید : 6381

در کنفرانس Lenovo Tech World

لنوو یک گوشی با پروژکتور هوشمند معرفی کرد

شرکت لنوو در جریان کنفرانس Lenovo Tech World که روز پنج شنبه برگزار شد از محصولات جدیدش رونمایی کرد.در این کنفرانس گوشی جدید لنوو معرفی شد که به پروژکتور هوشمند مجهز است.

فناوران- ایده ترکیب گوشی های هوشمند با پروژکتور چندان جدید نیست.سامسونگ تاکنون دو نسل از گوشی هوشمند مجهز به پروژکتور را روانه بازار کرده است.حال لنوو این ترکیب را با کاربرد دیگری معرفی کرده و مورد استفاده قرار داده است.
Smart Cast اولین گوشی هوشمند جهان است که از پروژکتور بدون فوکوس لیزری بهره می برد.
لنوو در جریان برگزاری کنفرانس Lenovo Tech World هدف از ساخت چنین گوشی هوشمندی را ایجاد یک کیبورد مجازی روی سطحی اعلام کرد که تصویر روی آن توسط پروژکتور تابانده می شود.
این گوشی هوشمند علاوه بر حالت Projection Mode، قادر است در حالت Surface Mode نیز کار کند. در این حالت باید گوشی را با استفاده از خارج کردن زبانه تعبیه شده در پشت گوشی به حالت ایستاده قرار داد.با استفاده از این گوشی در این حالت می توان کیبورد یا پیانوی مجازی را روی سطح افقی تاباند. حتی امکان انجام بازی ها نیز در این حالت وجود دارد.
بر این اساس می توان بسیاری از قابلیت های گوشی را با استفاده از تصاویر تابیده شده روی سطح کنترل کرد.
البته هنوز اطلاعات زیادی در مورد این گوشی هوشمند منتشر نشده، اما انتظار می رود به پردازنده هشت هسته ای، دوربین پیشرفته و باتری قدرتمندی مجهز شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :