آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 78684
تاریخ انتشار : 23 تیر 1394 12:6
تعداد بازدید : 1949

اعلام سامانه پرداخت الکترونیکی فطریه بهزیستی

رئیس جمعیت داوطلبان سازمان بهزیستی کشور از پرداخت زکات و فطریه از طریق سامانه مشارکت های مردمی بهزیستی به آدرس mosharekat.behzisti.ir خبر داد.

فارس - فرهاد اقطار با بیان این که این سامانه دارای سه بخش است گفت: خیرین، نیکوکاران و هموطنان می توانند با ورود به این سامانه و با کلیک کردن در بخش های مختلف کمک های خود را به مددجویان سازمان بهزیستی کشور اهدا کنند.
اقطار با بیان سه بخش فعال سامانه مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور، گفت: بخش کمک های نقدی و غیرنقدی، ثبت بانک اطلاعاتی افراد و همچنین درخواست خیرین و نیکوکاران برای تأسیس مراکز و مؤسسات نگهداری از جمله آیتم هایی است که در سامانه اشاره شده مدنظر قرار گرفته است. رئیس جمعیت داوطلبان سازمان بهزیستی کشور اضافه کرد: همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر نیز هموطنان می توانند فطریه و کفاره خود را در اختیار مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور قرار دهند. وی با بیان اینکه هموطنان می توانند از طریق سامانه مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور و به صورت غیر حضوری فطریه خود را پرداخت کنند، گفت: دستگاه های خودپرداز، صندوق سرمایه گذاری نیکوکاری به شماره حساب 90190 (حساب مشارکت های مردمی سازمان شعبه دکتر قریب نزد بانک ملت) آماده دریافت کمک های مردمی و زکات و فطریه هموطنان است. اقطار اضافه کرد: هموطنان می توانند علاوه بر این از طریق تلفنبانک 84284 و 8811 و 42301 و همچنین از طریق پیامک #724* کمک های خود را به سازمان بهزیستی اهدا کنند..


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :