آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 78998
تاریخ انتشار : 29 تیر 1394 12:45
تعداد بازدید : 1064

اول مارکت هزار نفر توسعه دهنده دارد

محمدرضا دولتیان معاون تجاری اول مارکت با بیان اینکه اپ استور ما بالغ بر هزار نفر توسعه دهنده دارد، اظهار کرد: حدود دو ماه است که پنل ثبت نام از این قشر باز شده و به نظرم در این مدت زمان کوتاه استقبال خوبی از آن صورت گرفته است.

خبرگزاری تسنیم- وی با بیان اینکه استارت آپ را در نمایشگاه تلکام پارسال رونمایی کردیم، گفت: از آن زمان تا سال 94 هیچگونه تبلیغاتی نداشتیم و بیشتر سعی کردیم بازخورد مردم را نسبت به این اپ استور داشته باشیم تا با تکیه بر آن، مشکلات و موانع را حل کنیم؛ در واقع سعی کردیم تبلیغاتی نداشته باشیم تا به یک نقطه مطلوب برسیم.
او گفت: از حدود دو ماه گذشته ارتباط با توسعه دهندگان را شروع کردیم در حالیکه پنل مربوط به آنها از اسفند ماه سال گذشته آماده شد.
دولتیان با بیان اینکه بعد از نهایی شدن ارتباط ما با همراه اول به سمت تبلیغات رفتیم، ابراز کرد: این ارتباط فروردین و اردیبشهت سال جاری بود که نهایی شد و ما هم برای جذب مشتری بیشتر به سمت تبلیغات رفتیم در حالیکه اگر همراه اول هم جلو نمی آمد کار را به صورت مستقل پیش می بردیم.
وی درباره دلیل همکاری با همراه اول گفت: استفاده از برند همراه اول در کنار برند خودمان قطعا یک مزیت است زیرا برندسازی در ایران کار پیچیده و سختی است و هزینه های بالایی دارد که قطعا استارت آپ های کوچک قادر به هزینه کرد در این زمینه نیستند.
معاون تجاری اول مارکت خاطر نشان کرد: همراه اول علاوه بر این می تواند تسهیل سیستم پرداخت را برای ما داشته باشد و این بزرگترین جذابیت برای ما بود تا به سمت این اپراتور برویم.
وی درباره نحوه تعامل گفت: درخواست برای همکاری از جانب ما بوده اما با توجه به توسعه 3G و 4G این نگرانی در همراه اول هم وجود داشت زیرا باید به سمت تولید محتوای بیشتر می رفت تا از پهنای باند آن استفاده شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :