آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79000
تاریخ انتشار : 29 تیر 1394 13:4
تعداد بازدید : 954

مدیر خدمات سازمانی HP برکنار شد

به نظر می رسد که HP تصمیم دارد ساختار مدیریتی خود را به طور کامل تغییر دهد و بر اساس فرآیندی که از نوامبر گذشته آغاز شده است، مدیران ارشد این شرکت همچنان در حال برکناری هستند.

شماران سیستم - HP اعلام کرد «بیل وگت» مدیر گروه خدمات سازمانی این شرکت پایان تابستان سال جاری برکنار می شود تا بتواند فرصت های بهتری را پیش روی خود ببینید. وگِت دومین مدیر ارشد HP محسوب می شود که به دلایل نامشخص از این شرکت بیرون شده است. پایان سال گذشته میلادی «دِیو دوناتلی» از دیگر مدیران این شرکت از HP بیرون رفت.
از ابتدای مدیریت وگِت در مرکز توسعه خدمات سازمانیHP، این شرکت در واحد مذکور با ضررهای مالی فراوان مواجه شد. او پیش از این برای سال های طولانی یکی از مدیران برجسته شرکت مایکروسافت بود.  وگِت که در تمام دوران فعالیت خود به صورت مستقیم در کنار «مِگ ویتمن» مدیرعامل HP مشغول به کار بود، مدیر استراتژی این شرکت هم بود و پیش از در اختیار گرفتن واحد توسعه خدمات سازمانی، مدیر عملیاتی HP محسوب می شد. اکتبر گذشته که شرکت HP تصمیم نهایی خود برای تبدیل شدن به دو شرکت مجزا را اعلام کرد و بر اساس آن قرار شد واحد تولید رایانه های شخصی و مرکز توسعه نرم افزارها خدمات سازمانی از یکدیگر مجزا شوند. از آن زمان وگِت مدیریت این فرآیند جداسازی را عهده دار شد و هم اکنون گفته شده است که او از این شرکت بیرون می رود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :