آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79007
تاریخ انتشار : 29 تیر 1394 13:15
تعداد بازدید : 886

تسهیلات صادرات محصولات دانش بنیان اعلام شد

صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه خدمات خود برای شرکت های دانش‎بنیان، اعطای تسهیلات جهت حمایت از صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان را در دستور کار خود قرار داد.

مهر- صندوق نوآوری و شکوفایی  جهت حمایت از طرح‎ها فناورانه، تولید محصولات شرکت‎ها دانش‏بنیان، تجاری سازی این محصولات با هدف بومی‏سازی تسهیلاتی را ارایه می‎کند. تسهیلات حمایت از صادرات محصولات و خدمات دانش‎بنیان تنها به شرکت‏هایی تعلق می‎گیرد که صادر کننده، یک محصول دانش‏بنیان باشد.
این تسهیلات شامل تسهیلات سرمایه در گردش، تسهیلات سرمایه ثابت، یارانه سود تسهیلات، تسهیلات حمایت از صادرات در نمونه‏سازی، تسهیلات توانمندسازی جهت مباحث طراحی صنعتی محصول مطابق بازار، کمک به مسایل حقوقی بازارهای حقوقی خاص و تقویت حضور نمایشگاهی یا معرفی کالا  می‎شوند. البته تسهیلات توسعه بازار صادراتی از طریق تعامل با نماینده شرکت خارجی خریدار در داخل کشور یا ساز و کار صندوق ضمانت صادرات، ضمانت نامه بانکی برای ضمانت نامه‎های صادراتی، تسهیلات حمایت از انتقال فناوری (انتقال دانش فنی به خارج از کشور) نیز از دیگر مواردی هستند که شرکت‏های دانش‎بنیان می‎توانند برای صادرات کالاهای خود از صندوق نواوری و شکوفایی دریافت کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :