آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79029
تاریخ انتشار : 29 تیر 1394 14:38
تعداد بازدید : 738

خبرک

کاندیداهای جایزه امی شصت و هفتم معرفی شدند کاندیداهای شصت و هفتمین دوره جایزه امی معرفی شدند. در میان کاندیداهای شصت و هفتمین دوره از جوایز امی که به اسکار تلویزیونی شهرت دارد نام مجموعه های آشنایی مانند «بازی تاج و تخت» و «مردان دیوانه» به چشم می خورد. اعلام شده امسال«بازی تاج و تخت» کاندیدای ۲۴ جایزه امی شد و گوی سبقت را از دیگران ربود.

برخی از کاندیداهای شصت و هفتمین دوره جوایز امی عبارتند از: بهترين سريال کمدی:  لویی، خانواده مدرن، Parks & Recreation، سيليکن ولی، شفاف  (Transparent)، کيمی اشميت شکست ناپذير، ويپ، بهترين سريال درام: Better Call Saul، دانتن ابی، بازی تاج و تخت، خانه پوشالی، هوملند، مردان دیوانه، نارنجی، سياه جديد است، بهترين فيلم تلويزيونی:  پوارو آگاتا کريستی: پرده، آخرين پرونده پوارو، بسی، گريس از موناکو، سلام خانم ها: فيلم، Killing Jesus، بلبل.
  خون بدهید، بلیت جشنواره موسیقی بگیرید
یک جشنواره موسیقی در رومانی با الهام گرفتن از شخصیت دراکولا به افرادی که خون اهدا کنند، بلیت مجانی یا با تخفیف ارایه می دهد. به گزارش مهر، جشنواره موسیقی «ناگفته» در پایان ماه جولای در ترانسیلوانیا برگزار می شود و سازمان دهندگان این جشنواره امیدوارند که این اقدام آنها، مردم را ترغیب کند که خون خود را اهدا کنند. پوسترهای این جشنواره، خون آشامی را نشان می دهد که دستش به یک کیسه خون متصل است. 
مدیر جشنواره می گوید: چون رومانی با کمبود خون در بخش پزشکی مواجه است، ما با الهام گرفتن از داستان دراکولا، سعی کردیم توجه مردم را به این مشکل جدی هدایت کنیم.
ساخت گرانترین ورزشگاه جهان در توکیو
گرانترین و مجهزترین ورزشگاه جهان به منظور برگزاری بازی های المپیک تابستانی 2020 میلادی در توکیو در حال ساخت است. ایرنا گزارش داد ورزشگاه ملی ژاپن که هم اکنون با هزینه 2 میلیارد دلاری در حال ساخت تا بتواند ورزشگاهی به یاد ماندنی برای المپیک 2020 باشد. تا پیش از این عنوان گران ترین ورزشگاه به ورزشگاه «مت لایف» اختصاص داشت که در نیویورک و با هزینه یک میلیارد و 600 میلیون دلار در سال 2010 میلادی ساخته و تکمیل شد. از ویژگی های بارز ورزشگاه ملی ژاپن می توان به مقاوم بودن آن در برابر زلزله و داشتن صندلی های متحرک برای تماشاگران و همچنین وجود سامانه های تهویه هوا و کنترل دما در زیر زمین آن اشاره کرد.
انتخاب توکیو به عنوان میزبان بازی های المپیک سال 2020 در یکصد و بیست و پنجمین اجلاس کمیته بین المللی المپیک در شهر بوینس آیرس آرژانتین در شهریور ماه سال 92 صورت گرفت. برای میزبانی این رویداد بزرگ ورزشی علاوه بر توکیو، شهرهای مادرید و استانبول نیز نامزد بودند که در نهایت پایتخت ژاپن برای این مهم انتخاب شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :