آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79056
تاریخ انتشار : 30 تیر 1394 12:14
تعداد بازدید : 821

راه اندازی رسمی سرویس همراه من

پس از آغاز بکار آزمایشی و موفق پورتال حساب کاربری «همراه من» اپراتور اول، این سرویس به صورت رسمی راه اندازی شد.

فناوران- به منظور تسهیل دسترسی مشترکان به سرویس های اپراتور اول، با سرویس «همراه من»، تمامی مشترکان اعتباری و دایمی همراه اول می توانند وارد حساب شخصی خود شده و به صورت اینترنتی از خدمات آن بهره مند شوند. 
پورتال حساب کاربری «همراه من» به نشانی
 my. mci. ir که پیش از این مدتی به صورت آزمایشی فعالیت می کرد، پس از گذراندن تست های لازم جهت برطرف شدن ایرادات احتمالی، به صورت رسمی راه اندازی شد.  این حساب کاربری خدمتی جدید از همراه اول است که در آن سعی شده تا جای ممکن، دسترسی مشترکان به سرویس های این اپراتور از طریق اینترنت آسان تر شود. 
در این سرویس که در مدت زمان آزمایشی هم مورد استقبال قرار گرفته بود، مشترکان با ورود به حساب کاربری، می توانند از خدمات متنوعی نظیر «امکان مشاهده و پرداخت صورت حساب های میان دوره و پایان دوره، خرید و امکان مشاهده گزارش مصرف بسته های اینترنت، استفاده از خدمات اصلی مانند خرید اعتبار، انتقال اعتبار، فعالسازی آوای انتظار، دریافت ریز مکالمات، فعالسازی سرویسMMS، فعال سازی انواع طرح های تشویقی و مناسبتی مانند بسته های تخفیفی مکالمه و پیامک فارسی، هدیه شتاب در پرداخت، هدیه روز تولد و سرویس همراهان اول» بهره مند شوند. 
همراه اول اعلام کرده از طریق این سرویس سعی شده است تا خدمات و سرویس های پرمخاطب ارایه شود؛ به گونه ای که مشترکان با یکبار ورود به حساب کاربری بتوانند تمام سرویس های فعال خود را مدیریت و یا اقدام به فعالسازی سرویس های جدید کنند.  بر اساس این گزارش، برای سهولت ورود مشترکان به حساب کاربری، سامانه OTP یا «رمز عبور یکبار مصرف» پیش بینی شده است که با این سامانه، مشترکان بدون مراجعه حضوری به دفاتر و یا مراکز تلفن ثابت می توانند فقط با وارد کردن شماره تلفن همراه خود در صفحه ورود، درخواست دریافت رمز عبور داده و در کمترین زمان ممکن، رمز ورود را از طریق پیامک دریافت کنند و سپس با ورود به حساب کاربری خود از این سرویس استفاده کنند.
مشترکان اپراتور اول می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از سرویس «همراه من» به پورتال این اپراتور به نشانی mci. ir مراجعه کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :