آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79072
تاریخ انتشار : 30 تیر 1394 12:38
تعداد بازدید : 743

مدیرعامل بانک تجارت :

حاکمیت شرکتی ساختار بانک را متحول می کند

در آستانه برگزاری مجمع عادی سالانه بانک تجارت، مدیرعامل این بانک به تشریح دیدگاه ها و برنامه های بانک تجارت در حوزه های مختلف اقتصاد کشور پرداخت.

روابط عمومی بانک تجارت-  محمد ابراهیم مقدم با بیان  اینکه بانک تجارت در طول 35 سال گذشته با اعطای صدها هزار میلیاردریال از منابع خود مسئولیت تامین مالی بسیاری از پروژه های بزرگ عمرانی در کشور نظیر طرح های راهسازی، پالایشگاه ها، صنایع پتروشیمی ، مجتمع های فولاد، احداث سیلو و … را بر عهده داشته بر تداوم رویکرد این بانک در حمایت از بخش خصوصی تاکید کرد و افزود : یکی از ارکان مهم پیشرفت صنعتی کشور حمایت موثر از تولید ملی چه از جانب مصرف کنندگان و چه از جانب دستگاه های مرتبط با بخش های تولید و بازرگانی در اقتصاد کشور است و زمانی که این مهم محقق شود حرکت واقعی اقتصاد کشور به سمت اقتصاد مقاومتی آغاز شده است.
مدیرعامل بانک تجارت حمایت از تولید در کشور را مستلزم افزایش سرعت گردش پول در بانکها دانست و یادآور شد: بسیار مهم است که بتوانیم منابع بانک ها که در واقع همان سپرده های مردم است را به بهترین شکل و با بیشترین بازده به تولیدکنندگان واقعی برسانیم. وی افزود: طی سالهای اخیر به واسطه تاثیرات ناشی از محدودیتهای خارجی و برخی سیاستگذاری های گذشته، مشکلات زیادی برای تولید کنندگان و بانکها در امر اعطاء و بازپرداخت تسهیلات بوجود آمد، با اینحال بانکها هنوز مهمترین منبع تامین مالی صنایع و بنگاههای بازرگانی کشور هستند. ما نیز در بانک تجارت به این نقش خود افتخار می کنیم و با تمام تلاش درصدد هستیم تا ارتباطمان با صنعتگر و بازرگان ایرانی را حفظ و تقویت کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :