آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79088
تاریخ انتشار : 30 تیر 1394 13:24
تعداد بازدید : 917

رضایت گوگل از درآمدهای فصل دوم سال مالی 2015

اما گوگل اعلام کرد از پیش بینی های وال استریت در مورد میزان درآمدهای مرتبط با فصل دوم سال مالی جاری رضایت دارد و بر این باور است که مطابق با اعداد و ارقام منتشر شده از سوی این مرکز کسب درآمد کرده است.

رایورز- گوگل همزمان با انتشار پیش بینی های وال استریت گزارش داد که در طول دوره سه ماهه مذکور ۳.۹۳۱ میلیارد دلار درآمد کسب کرده است که این رقم نشان می دهد به ازای هر سهم در تالار بورس ۴.۹۳ دلار کسب درآمد شده است.
درآمدهای غیرحسابرسی شده(Non-GAAP) در این فصل از درآمد کلی ۱۷.۷ میلیارد دلاری ۶.۹۹ دلار به ازای هر سهم بوده است که این رقم رشد ۱۱ درصدی را نشان می دهد. گوگل در فصل دوم سال مالی جاری ۳.۳۷۷ میلیارد دلار ترافیک خریداری کرد و البته به واسطه تغییر در ارزش دلار آمریکا، مجموع سود و درآمدهای گوگل نسبت به فصل نخست تغییر چندانی نکرد.   گوگل توضیح داد که اگر نرخ مربوط به تبادلات ارزی خارجی طی فصل دوم این سال مالی نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۴ تغییر نمی کرد، درآمد فصلی ۱.۱۰۳ میلیون دلار بیشتر محاسبه می شد که این رقم رشد ۱۸ درصدی را هم به همراه داشت. همزمان با انتشار گزارش مالی گوگل، ارزش سهام این شرکت رشد ۷ درصدی را تجربه کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :