آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79141
تاریخ انتشار : 31 تیر 1394 12:59
تعداد بازدید : 947

مراقب پیامک های جایزه ای باشید

مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شرکت مخابرات استان تهران نسبت به پیامک های حاوی جایزه هشدار داد و بر ضرورت افزایش آگاهی عمومی تاکید کرد.

فناوران- مصطفی کاظم ستوده، با بیان این که سودجویان از هر طریقی قصد گمراه سازی و دستیابی به حساب های بانکی شهروندان را دارند؛ گفت: اسامی برندگان جشنواره های مخابراتی فقط از طریق وب سایت این شرکت اعلام می شود و مشترکان می توانند جهت اطلاع از برنده شدن خود فقط به سایت شرکت مخابرات استان تهران به نشانی tct.ir  مراجعه کنند.
وی با تاکید بر لزوم هوشیاری شهروندان گفت: چنانچه مشترکان مخابرات بر اثر ناآگاهی مورد سو استفاده این دسته از کلاهبرداران قرار می گیرند، می توانند موارد را به مراجع قضایی گزارش کنند. ستوده با بیان این که پست الکترونیکی دفتر بازرسی مخابرات تهران آماده دریافت شکایات مشترکان است؛ افزود: شکایات اعلام شده در اسرع وقت بررسی و پیگیری های لازم انجام می شود.وی با بیان این که مشترکان می توانند شکایات، پیشنهادها و انتقادهای خود را به سامانه 2090 واحد ارتباط مردمی شرکت مخابرات استان تهران اعلام کنند گفت: چنانچه مشترکان برای اعلام شکایات تمایل به مراجعه حضوری داشته باشند می توانند به مرکز مخابراتی شهید فرد اسدی، مرکز شهید مطهری، مرکز بعثت و مرکز پیروزی  مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :