آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79144
تاریخ انتشار : 31 تیر 1394 13:5
تعداد بازدید : 1011

اعطای سیم کارت رایتل به بیمه شدگان با تخفیف

هم زمان با آغاز روز بهزیستی و تأمین اجتماعی، رایتل اقدام به ارایه سیم کارت با تخفیف ویژه به بیمه شدگان تأمین اجتماعی کرد.

تسنیم- 25 تیرماه در تقویم با عنوان روز بهزیستی و تأمین اجتماعی به دو نهادی اختصاص یافته که به موجب قانون اساسی کشور در زمینه تحقق عدالت اجتماعی فعالیت می کنند.
سازمان های بهزیستی و تأمین اجتماعی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تلقی می شوند و هر کدام مأموریت های خاصی نظیر اتخاذ تدابیر لازم و حمایت های گوناگون از کودکان نیازمند، زنان و کودکان بی سرپرست، در راه ماندگان، عرضه خدمات توانبخشی به معلولان جسمی و ذهنی، مبتلایان به بیماری های صعب العلاج، معتادان و ناسازگاران اجتماعی و همچنین پیشگیری از معلولیت ها و آسیب های اجتماعی دارند.هم زمان با فرارسیدن این روز، شرکت ارتباطات تامین شمس نوین (تامین تلکام) اقدام به رونمایی از طرح ویژه ای مختص خانواده بزرگ تأمین اجتماعی کرده است. رایتل متعلق به سازمان تأمین اجتماعی است؛ علاوه بر اینکه جرایم میلیاردی نیز بابت تأخیر در ارایه سرویس، پوشش جمعیتی و پوشش جاده ای مواصلاتی شامل حال آن شده و وزارت ارتباطات هم یکی دو سالی می شود درصدد تعیین رقم قطعی مربوط به جریمه هاست.این اپراتور در طرح ویژه خود، 50 درصد تخفیف برای سیم کارت های اعتباری و دیتا با بسته های هدیه در نظر گرفته که براساس آن، بیمه شدگان سازمان بیمه تامین اجتماعی در بازه یک ماهه 94/4/25تا  94/5/25 می توانند اقدام به خرید این سیم کارت ها کنند. مدارک مورد نیاز برای مراجعه حضوری به فروشگاه های رایتل شامل اصل کارت ملی/شناسنامه جدید عکس دار،  کپی کارت ملی/شناسنامه جدید عکس دار و اصل دفترچه بیمه تامین اجتماعی است.
ثبت نام و خرید سیم کارت در قالب این طرح که سیم کارت هدیه ای هم به دنبال دارد، برای بیمه شده اصلی و بیمه شدگان فرعی با ارایه کد بیمه، کد ملی و ارایه اصل مدارک، امکان پذیر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :