آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79313
تاریخ انتشار : 3 مرداد 1394 14:50
تعداد بازدید : 766

پرونده مشترکان مخابرات الکترونیکی می شود

معاون تجاری مخابرات استان تهران گفت: در سال 94 پرونده های مشترکان الکترونیکی می شود و با یکبار ثبت الکترونیک مدارک، مشترکی بدون وابستگی به مرکز مخابراتی، می تواند برای دریافت سرویس در هر منطقه دیگر درخواست دهد.

خبرگزاری فارس- محمدرضا بیدخام از اجرای طرح پایا (پرونده الکترونیکی یکپارچه ارتباطی) خبر داد و گفت: با اجرای این طرح پرونده تمام مشترکان مخابرات در تهران و البرز از فیزیکی به الکترونیکی تبدیل می شود. معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران گفت: تاکنون مشترکان برای دریافت و ثبت نام سرویسی در مخابرات باید مدارک خود را به مراکز مخابراتی تحویل می دادند؛ اما در سال جدید مدارک اسکن شده و به مشتری تحویل داده می شود و دیگر مدرکی به صورت فیزیکی نگهداری نمی شود.وی تصریح کرد: سیاست مخابرات تهران این است یک مشترکی بدون وابستگی به مرکز مخابراتی سرویس را در هر منطقه بتواند ثبت نام کند. بیدخام گفت: این طرح در سال 93 در منطقه 8 مخابراتی تهران اجرا شد و در سال 94 در تمام مراکز تهران و البرز اجرا می شود. همچنین اجرای این طرح برای مشترکان قدیمی نیز در دستور کار است.
بیدخام جمع آوری پرونده های فیزیکی مشترکان، عدم مراجعه حضوری مشترک برای خرید سرویس های مخابراتی و امکان خرید سرویس های مخابراتی به صورت اینترنتی را از مزایای این طرح عنوان کرد و گفت: با راه اندازی این سامانه، تنها با یک بار مراجعه حضوری مشترک، پرونده الکترونیکی ایجاد شده و پس از آن با دریافت نام کاربری و رمز عبور تمامی امور مخابراتی به صورت اینترنتی قابل انجام است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :