آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79884
تاریخ انتشار : 10 مرداد 1394 12:52
تعداد بازدید : 777

تخفیف همراه اول برای بانوان و مکالمه با عربستان

تعرفه مکالمه و پیامک مشترکان همراه اول در کشور عربستان کاهش می یابد.

فناوران- از امروز در کشور عربستان، تعرفه مکالمات ۴۱ درصد و تعرفه پیامک ۶۲ درصد کاهش می یابد.
در این طرح که در ادامه طرح های تخفیفی رومینگ بین الملل همراه اول ارایه شده است، مکالمات دریافتی، داخلی و با ایران و همچنین پیامک های ارسالی شامل تخفیف شده است. بر اساس این گزارش، در این طرح، تعرفه مکالمات دریافتی، داخلی و با ایران به ازای هر دقیقه ۵۹۰ تومان و تعرفه ارسال پیامک ۱۹۰ تومان و دریافت پیامک در کشور عربستان رایگان خواهد بود.
هم اکنون همراه اول با انعقاد قراردادهایی، به مشترکان خود در ۹ کشور عراق، عربستان، امارات، ترکیه، افغانستان، آذربایجان، قزاقستان، نروژ و سوئد تخفیفات ویژه رومینگ بین الملل ارایه می دهد. گفتنی است، رومینگ بین الملل اپراتور اول از طریق ۲۶۸ اپراتور در ۱۱۲ کشور قابل استفاده است.
همچنین همراه اول در راستای ارایه خدمات هرچه بهتر به بانوان، از ارایه «طرح بانو» خبر داد.
در این طرح که برای بانوان همراه اولی در نظر گرفته شده است، آنها می توانند با ثبت‏ نام رایگان در «طرح بانو»، در تمامی ساعات شبانه روز در هر تماس داخل شبکه خود، پس از گذشت ۵ دقیقه مکالمه، دقایق بعدی را تا سقف ۵۵ دقیقه در همان مکالمه، با ۵۰ درصد تخفیف صحبت کنند.
این طرح صرفا برای مشترکان خانم قابل استفاده است و ملاک، جنسیت مالک سیم کارت است. بنابراین تمامی مشترکان فعال (دایمی و اعتباری) خانم، امکان ثبت نام رایگان در این طرح را دارند و با فعال سازی آن می توانند از تخفیف مکالمات درون شبکه ای (تلفن ثابت و همراه اول) تا پایان شهریور ماه
استفاده کنند. 
مشترکان می توانند با شماره گیری کد دستوری*111*3321# و یا ارسال پیامک به ۸۰۵۶، نسبت به فعال سازی این طرح اقدام کنند. همراه اولی ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir
 مراجعه کنند.   


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :