آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79889
تاریخ انتشار : 10 مرداد 1394 13:10
تعداد بازدید : 794

کارت گرافیکی جدید ایسوس برای قدرت طلب ها

مدل Strix R9 Fury کارت گرافیک جدید ایسوس است که به جدیدترین پردازنده گرافیکی Radeo R9 Fury مجهز شده است.

فناوران- کارت گرافیک Strix R9 Fury به سیستم خنک کننده DirectCU III به همراه سه فن 0dB مجهز شده است که عملکرد کارت را تا 30 درصد خنک تر و تا سه برابر کم صداتر از کارت مرجع بهبود می بخشد.
همچنین این کارت گرافیک به فناوری Auto-Extreme همراه با تجهیزات Super Alloy Power ، GPU Tweak II و XSplitGamecaster برای دستیابی به بالاترین کیفیت و عملکرد و از سوی دیگر تجربه اجرای بدون وقفه بازی های آنلاین مجهز شده است.
Strix R9 Furyهمچنین به فناوری انحصاری DirectCU III مجهز شده که دو لوله خنک کننده 10 میلی متری با پردازنده گرافیکی در ارتباط مستقیم است تا دمای کارت را تا 30 درصد کاهش دهد. همچنین این کارت با استفاده از فناوری Auto-Extreme ساخته شده است که برای جلوگیری از بروز خطای انسانی تمام قطعات به صورت کاملا خودکار روی بدنه کارت قرار می گیرند.
به این ترتیب کاربران می توانند از یک کارت بی عیب و نقص در فعالیت های روزمره، بازی های پیشرفته و همچنین اورکلاکینگ
بهره مند شوند.  فناوری Auto-Extreme نیز با حذف خطای انسانی،آسیب وارد شده از طریق گرد و غبار روی قطعات حیاتی کارت را به حداقل رسانده و همچنین پشت بدنه کارت صاف و یک 
دست است تا در هنگام نصب مزاحمتی برای کاربران ایجاد نکند. از سوی دیگر تجهیزات  Super Alloy Power IIنیز برای افزایش کارایی، کاهش مصرف انرژی، کاهش نویز هنگام افزایش فشار برای ارایه سطح قابل قبولی از اطمینان و عملکرد بهینه پیاده سازی شده اند. کارت گرافیک Strix R9 Furyایسوس از طراحی مدار تغذیه 12 فاز نیز برخوردار است. در حالی که مدار تغذیه کارت مرجع 8 فاز است.  همچنین ایسوس با اعمال تغییرات متعدد و طراحی جدید، رابط کاربری GPU Tweak II را همراه این کارت ارایه کرده تا اجرای انواع بازی های پیشرفته و اورکلاکینگ ساده تر شود.  از این پس کاربران می توانند تنها با یک کلیک قابلیت Gaming Booster را فعال کنند تا با از بین بردن فرایندهای پردازشی بیهوده منابع موجود را به صورت خودکار آزاد سازند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :