آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79941
تاریخ انتشار : 11 مرداد 1394 12:1
تعداد بازدید : 1152

دعوت از پزشکان برای عضویت رایگان در ابر سلامت

امکان ساخت صفحه اختصاصی در سامانه ابرسلامت شریف برای پزشکان و مشاوران حوزه سلامت فراهم شده است و آنها از این پس می توانند با ورود به سایت ابرسلامت و تشکیل صفحه پزشکی خود به صورت رایگان، با هزاران کاربر این سامانه آشنا شوند.

دانشگاه صنعتی شریف- سامانه ابرسلامت که با هدف ارتقای سلامت جامعه و ارایه خدمات متنوع در حوزه سلامت و بهداشت فعالیت می کند، علاوه بر فراهم کردن محیطی امن برای پاسخگویی به سوالات پزشکی افراد، روزانه تازه ترین مطالب کاربردی در حوزه سلامت و پزشکی را برای افزایش آگاهی جامعه و بالابردن کیفیت زندگی کاربران فراهم می آورد. 
از این رو پزشکان می توانند برای دسترسی به این خدمات به نشانی abresalamat.ir مراجعه کنند و صفحه کاربری خود را به وجود آورند.
ابرسلامت تلاش می کند با ایجاد پلی مشترک بین پزشکان معتبر و مردم در بهبود سطح سلامت جامعه قدمی بردارد. از همین رو گروه ابرسلامت دانشگاه شریف اقدام به راه اندازی صفحه پزشکان کرده است تا به ارتباط پویاتر و مفیدتر پزشکان با افراد جامعه کمک کند.درحال حاضر این امکان برای کاربران ابرسلامت وجود دارد تا با مراجعه به صفحات پزشکان، با پزشک دلخواه خود آشنا و از سوابق کاری و تحصیلی او با خبر شوند.
همچنین کاربران برای ارتباط بیشتر با پزشکان و مشاوران موردنظر، این امکان را دارند که آنها را به گروه پزشکی خود اضافه و فعالیت های آنها را دنبال کنند و در مواقع مورد نیاز و در هر لحظه از شبانه روز با طرح سوال خود از پزشک موردنظر، در کمترین زمان ممکن پاسخ آن را دریافت کنند.
پزشکان و مشاوران حوزه سلامت نیز می توانند با ورود به سایت ابرسلامت به صورت رایگان صفحه پزشکی خود را تشکیل دهند و با هزاران کاربر ابرسلامت آشنا شوند.
با ساختن صفحه پزشک، مطالب تهیه شده از طرف پزشکان و مشاوران روی صفحه کاربران، ارسال می شود.
از دیگر خدمات صفحه پزشکان، پرسش و پاسخ مستقیم بین آنها و کاربران سامانه است به این ترتیب که پزشکان در قسمت درباره من، می توانند به معرفی خود بپردازند و نشانی مطب، مدارک علمی، سوابق کاری و هر مطلب دیگری راکه به آنها کمک می کند تا کاربران بیشتری با آنها آشنا شوند، در سامانه ثبت کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :