آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 80160
تاریخ انتشار : 14 مرداد 1394 12:59
تعداد بازدید : 973

مجتمع فنی تهران 26 مردادماه برگزار می کند

سمینار مدیریت سرنوشت فرزندان نسل فناوری

مجتمع فنی تهران، سمینار تخصصی و کاربردی «مدیریت سرنوشت فرزندان نسل فناوری اطلاعات» را با مشارکت شرکت اروپایی Holos برگزار می کند.

فناوران- نصیری، مدیر دپارتمان ICT کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران گفت: با توجه به اهداف و راهبردهای دپارتمان، برگزاری سمینارها و همایش های تخصصی در این حوزه، از اهمیت فراوانی برخوردار است. در این راستا اولین بار، سمینار تخصصی و کاربردی "مدیریت سرنوشت فرزندان نسل فناوری اطلاعات" با مشارکت شرکت اروپایی Holos توسط این دپارتمان برگزار می شود.
وی افزود: این سمینار که با هدف برقراری ارتباط موثر با فرزندان امروز و مدیریت استفاده بهینه از فناوری های جدید در راستای شکوفایی استعداد کودکان و نوجوانان برگزار می شود، می تواند فرصتی مناسب برای آشنایی بیشتر مدیران، والدین و معلمان با فواید و معایب فناوری های نوین و مدیریت آنها باشد.
به گفته وی، دکتر پدرو از شرکت بین المللی holos، که سابقه عضویت در هیات علمی دپارتمان مهندسی برق دانشگاه لیسبون، پژوهشگر ارشد اتحادیه اروپا و آژانس فضایی اروپا و چاپ بیش از 50 عنوان مقاله در ژورنال ها و کنفرانس های بین المللی را در کارنامه خود دارد، سخنران اصلی این سمینار کاربردی و تخصصی است. این سمینار 26 مردادماه سال جاری از ساعت 15 تا 18 در مجتمع فنی تهران (شعبه مرکز) برگزار می شود. ضمنا با توجه به محدودیت در ثبت نام، علاقه مندان برای رزرو و اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 22085165 تماس بگیرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :