آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 80187
تاریخ انتشار : 14 مرداد 1394 13:50
تعداد بازدید : 802

بدون تیتر

معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه سال گذشته ۱۵۰ هزار تن مرغ و تخم مرغ صادر شد، گفت: با آغاز مجدد صادرات مرغ و تخم مرغ به کشورهای عراق و افغانستان به دنبال افزایش صادرات این محصولات هستیم و به مقادیر قبلی قانع نیستیم.

  عضو کمیسیون اتاق بازرگانی تهران گفت: نگاه تک بعدی دولت به کاهش تورم منجر به رکود و تعطیلی تولید شد و باید با تسویه بدهی خود رونق را برگرداند.
  رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی با بیان اینکه یارانه خانوارهای پردرآمد در حال حذف است، گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز وظیفه شناسایی افراد پردرآمد را بر عهده دارد.
  وزیر اقتصاد با بیان اینکه دولت هیچ گونه فشاری بر بازار ارز مبنی بر پایین نگه داشتن قیمت اعمال نکرده است، گفت: فنر نرخ ارز رها نخواهد شد و تکانه جدی نخواهیم داشت.
  در هفته ای که گذشت، نرخ گروه لبنیات، تخم مرغ، حبوب، سبزی های تازه، گوشت قرمز و چای افزایش، نرخ گروه میوه های تازه و گوشت مرغ کاهش و نرخ برنج، قند و شکر و روغن نباتی ثابت مانده است.
 یک مقام مسوول در وزارت کار از تدوین سند برنامه تحول مهارت فنی و حرفه ای خبر داد و گفت: از شروط ورود کارجویان به بازار کار، کسب مهارت های لازم در شغل و پیشه است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :