آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81016
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1394 12:21
تعداد بازدید : 1337

با هدف توسعه بازار صورت گرفت:

آغاز همکاری استراتژیک آسیاتک و تی پی لینک

تفاهم‎نامه همكاري بين شرکت انتقال داده های آسیاتک و شرکت تی پی لینک با هدف توسعه بازار، ایجاد بستر و زیرساخت های دسترسی جامعه به شبکه اینترنت پرسرعت روز دوشنبه منعقد شد.

فناوران- براساس این تفاهم‎نامه که با حضور محمد علی یوسفی زاده مدیر عامل شرکت انتقال داده های آسیاتک و لورنس لو مدیر عامل شرکت تی پی لینک در ایران با هدف احترام به سلیقه مخاطب در انتخاب بهتر کالا و خدمات در جمع اصحاب رسانه اعلام عمومی شد؛ کاربران از نیمه شهریورماه با خرید سرویس های اینترنت پرسرعت آسیاتک ADSL2+ می توانند مودم های تی پی لینک را دریافت کرده و متقابلا هنگام خرید هر محصول شبکه ای از تی پی لینک از 
سرویس های اینترنت پرسرعت آسیاتک با تخفیف 22 هزار تومانی در ثبت نام اولیه استفاده کنند.
یوسفی زاده مدیرعامل آسیاتک در مورد دلیل انتخاب ‎تی پی لینک برای همکاری گفت: دلیل انتخاب این دو شرکت برای آغاز همکاری نزدیک بودن استراتژی رشد و توسعه در بازار است؛ چراکه تی پی لینک با ورود به بازار از سال 2005 توانست محصولات خود را در بیش از 120 کشور عرضه و در سال گذشته آمار بیش از 150 میلیون کاربر در سراسر دنیا را به خود اختصاص دهد. 
وی افزود: امکانات گارانتی و وارانتی 3 ساله شرکت تی پی لینک، نوآوری و تنوع محصولات، سرمایه گذاری برروی تحقیق و توسعه بازار و استفاده از ظرفیت های بالای رفع نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری و غیره از جمله مهم ترین دلیل همکاری آسیاتک با این برند است.
یوسفی زاده توضیح داد: ما به دنبال آن بودیم تا خدمات خود را بدون محدودیت های تکنولوژیکی ارایه دهیم و برای این کار به دنبال تامین کننده ای بودیم که تجربه جهانی داشته و بتواند نیازهای کاربران ما را برآورده کند. از این رو تی پی لینک را به عنوان شریک تجاری خود برگزیدیم. وی اضافه کرد: طبق صحبت هایی که در سازمان تنظیم مقررات داشتیم، پس از دریافت پروانه FCP قرار است سرویس های جدید به مشتریان ارایه دهیم. بعضی از این سرویس ها آماده هستند و پیاده سازی شده اند و تست های لازم روی آنها صورت گرفته است.
یوسفی زاده در مورد برنامه های آتی این شرکت نیز گفت: برنامه‏ریزی کرده ایم تا سرویس های متنوعی از جمله سرویس تلفن ثابت بر بستر آی پی، MVNO و بسیاری خدمات دیگر را ارایه دهیم.
وی همچنین درباره اختلالات احتمالی که پس از اخذ مجوز FCP به وجود می آید، گفت: اکنون در حال جابجایی و اعمال تغییرات هستیم که این موضوع ممکن است در سرویس نهایی که به کاربر نهایی ارایه می شود، منجر به نوساناتی شود. بیشترین برنامه ریزی را انجام داده ایم که این اتفاق نیفتد.
یوسفی زاده همچنین اعلام کرد: در نشستی که با رگولاتوری داشتیم، مقرر شد چند شرکت تعیین شده، پروانه FCP خود را هفته دولت دریافت کنند.
در ادامه مراسم لورنس لو، مدیر عامل تی پی لینک در ایران نیز توضیحاتی در خصوص استراتژی آتی شرکت ارایه کرد و گفت: تی پی لینک در سال ۱۹۹۶ تاسیس شد. مقر اصلی این شرکت در شنجن چین است و یکی از بزرگ ترین شرکت ها در زمینه تجهیزات شبکه خانگی است.
 وی با بیان اینکه تی پی لینک به دنبال توسعه راهکارهای تجهیزات شبکه های خانگی و اداری است، گفت: تی پی لینک بر اساس تحلیل IDC با در دست داشتن سهم ۴۳.۶ درصدی از بازار، برند اول تجهیزات شبکه خانگی در سطح جهان شناخته می شود.
وی اضافه کرد: این شرکت در دهه گذشته رشد چشمگیر سالانه 30 درصد را تجربه و در سال 2014 به فروش دو میلیارد دلاری رسید. این برند اکنون در تمامی مراحل تولید محصولات به خودکفایی رسیده، روی کیفیت تولیدات خود نظارت کامل دارد و جوایز بین المللی متعددی را در زمینه نوع آوری و کیفیت از آن خود ساخته است. لورنس لو گفت: شرکت انتقال داده های آسیاتک در سال های اخیر با جذب نیروهای متخصص و مشارکت با شرکت های بین المللی توانسته است بستر مناسبی را در زمینه سرویس های XDSL، وایرلس و غیره ایجاد و با ارایه خدماتی چون اینترنت پرسرعت، پهنای باند اختصاصی و شبکه خصوصی مجازی یکی از اپراتورهای کشور شناخته شود.
بر اساس همکاری آسیاتک و تی پی لینک، از این به بعد کاربران آسیاتک در بسته های DSL Box می توانند انواع مختلف مودم های تی پی لینک را به همراه خدمات آسیاتک تحویل بگیرند. بر اساس تحقیقاتی که ما انجام داده ایم نیاز های مختلف کاربران سنجیده شده و برای پاسخ به این نیازها، بسته های ترکیبی مختلفی با انواع مدل های مودم های تی پی لینک ارائه می شود. آن دسته از کاربرانی که هنوز ISP خود را انتخاب نکرده اند، با خرید مودم های TP Link، مبلغ ۲۲ هزار تومان تخفیف خرید اشتراک اینترنت آسیاتک دریافت می کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :