آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81023
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1394 13:55
تعداد بازدید : 893

نسل های ۳ و ۴ ارتباطات ایران را متحول می کند

عضو هیأت مدیره همراه اول گفت: اگر در پارادایم جدید فناوری، برنامه ریزی نداشته باشیم خسارات جبران ناپذیری به کشور وارد می شود.

فناوران- رسول سرائیان عضو هیأت مدیره همراه اول با بیان اینکه با ورود فناوری های جدید در زمینه فناوری صف شکنی صورت گرفته است، گفت: نسل ۳ و ۴ تلفن همراه، ارتباطات را متحول کرده است.
سرائیان گفت: پارادایم جدید، باعث تحول در صنعت، پست، بانکداری، بورس و تحول بنیادین در حوزه سلامت و حمل و نقل شده است.
وی افزود: زیرساخت های جدید موجب شکل گیری پارادایم جدید در حوزه مخابرات شده است که این پارادایم همه دنیا را متحول می کند. اسمارت فون ها پیشران پارادایم جدید و جوانان هزار سوم، بازیگران اصلی این حوزه هستند.
سرائیان با بیان اینکه جوانان هزاره جدید، بازیگران اصلی در پارادایم جدید ارتباطات هستند، بیان داشت: در سال ۲۰۲۰ نسلی در دنیا بوجود می آید که ۴۲ درصد بازار کار جهان را از آن خود خواهند کرد.
وی اعلام کرد: حدود ۹۴ درصد نسل جوان در جهان برای اتصال به اینترنت از اینترنت همراه استفاده می کنند و عمر ارتباطات فیزیکی در دنیا رو به پایان است.
سرائیان با تاکید بر اینکه زیر بنای تحولات جدید، خلاقیت و نوآوری است اظهار داشت: پیام مهم و اساسی پارادایم جدید این است که سبک زندگی و کاری دچار تغییرات بنیادین شده و در پارادایم جدید اگر برنامه ریزی نکنیم خسارات جبران ناپذیری به کشور وارد می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :