آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81024
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1394 13:56
تعداد بازدید : 970

مخابرات اصفهان ۱۲ سرویس جدید ارایه می دهد

معاون فروش شرکت مخابرات استان اصفهان گفت: این شرکت در پنجمین نمایشگاه تخصصی مخابرات ۴۰ سرویس خدماتی به مشترکان ارایه کرده است که ۱۲ مورد آن جدید است.

خبرگزاری  مهر- ناصر مشایخی با بیان سرویس های مخابراتی ارایه شده در پنجمین نمایشگاه تخصصی مخابرات، ارتباطات و صنایع وابسته ادامه داد: شرکت مخابرات اصفهان در این نمایشگاه ۴۰ سرویس خدماتی به مشترکان ارایه کرده است که ۱۲ مورد آن مانند سرویس پیام صوتی تلفن ثابت، ویدیوکنفرانس، دیتا سنتر و ارایه موبایل سازمانی جدید هستند. وی گفت: هم اکنون شرکت مخابرات اصفهان ۴۰۰ هزار مشترک  ADSL، دو میلیون، مشترک تلفن ثابت و چهار میلیون تلفن همراه دارد و در حال افزایش پهنای باند اینترنت ارایه شده توسط شرکت مخابرات هستیم که در این صورت کیفیت و رضایت مشتریان بالاتر خواهد رفت.
معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان اصفهان تاکید کرد: بر این اساس در زمینه اینترنت با توجه به گستردگی شبکه به زودی از تکنولوژی های جدیدتر مانند وای فای (بیسیم) برای برخی نقاط به منظور پوشش اینترنت سراسری استفاده خواهیم کرد.
وی انتقادهای وارد به شرکت مخابرات در زمینه سرعت اینترنت و نارضایتی بیشتر مشترکان از سریع تمام شدن شارژ نت را نپذیرفت و خطاب به خبرنگاران گفت: مخاطبان مدنظر شما چه افرادی هستند، ما ۴۰۰ هزار مشترک اینترنت داریم، اگر نظر شما در ارتباط با ناراضی بودن تعداد زیادی از آنها صحیح باشد حداقل باید ۱۰۰ هزار نفر ناراضی باشند بنابراین اعتقاد دارم که نمی توان به شکایت های مطرح شده افراد در شبکه های مجازی استناد کرد.
مشایخی اضافه کرد: از سویی ما سیستم صوتی ارتباط با مشتری را داریم که نظرات مردم را دریافت می کنیم و مردم تاکنون نمرات خوبی در زمینه سرویس های مختلف مخابرات مانند تلفن ثابت، همراه، اینترنت به ما داده اند.
وی ادامه داد: همچنین شرکت مخابرات شماره ۵۰۰۰ را برای نظارت و بررسی کیفیت عملکرد شرکت راه اندازی کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :