آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81038
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1394 14:42
تعداد بازدید : 1186

تجربه بهبود فرایندهای کسب وکار با Simply Desk

امور نمایندگان شرکت ارتباط امن، محصول جدیدی تحت عنوان Simply Desk ارایه کرده که با محوریت تحلیل های نیازسنجی صورت گرفته روی سازمان های امروز کشور در جهت بهبود فرایندهای کسب وکار عرضه شده است.

فناوران- این شرکت به عنوان مجموعه متمرکز بر ارایه و توزیع راهکارهای فناوری اطلاعات و امنیت، ابزار Simply Desk را عرضه کرده است. Service Desk یا همان میز خدمت در فضای امروزین کسب وکار، دغدغه مدیرانی است که به بهبود فرآیندها، شفافیت عملکرد سازمانی، صرفه جویی مالی و زمانی، کسب مزیت رقابتی و جلب رضایت مشتریان خود می اندیشند. 
Simply Desk ابزاری است جامع و مبتنی بر نسخه سوم  ITIL که به سفارش شرکت PCI فرانسه و توسط توسعه دهندگان و طراحان برجسته ایرانی با محوریت تحلیل های صورت گرفته از نیازهای سازمان های امروز کشور ارائه شده است.  
به گفته واحد امور نمایندگان شرکت ارتباط امن، ازجمله منافع و مزایای نرم افزار Simply Desk برای کاربران نهایی این است که کاربر اطمینان خواهد داشت که هر مساله ثبت شده و در حال حل شدن است. همچنین کاربر خدمات بهتری دریافت می کند و به اطلاعات پایگاه دانش به صورت online دسترسی خواهد داشت. علاوه بر این موارد کاربر می تواند از اینترنت برای ثبت و چک کردن پیشرفت حل مسایل خود استفاده کند. کاربر از Simply Desk به صورت اتوماتیک درباره روند انجام کار، ایمیل اطلاع رسانی دریافت می کند. این نرم افزار از گردش مکرر موارد و مسایل تکراری جلوگیری خواهدکرد و این اطمینان وجود دارد که موردی نادیده گرفته نمی شود.
کارمندان و کاربران نرم افزار  SimplyDesk نیز از مزیت های این نرم افزار بی بهره نخواهند بود. ساختار روند کاری منظم و یکپارچه برای تمامی فعالیت ها درSimply Desk ، لینک کردن هوشمند کارها و کمک گرفتن از پایگاه داده اطلاعات برای حل و فصل کارها، مدیریت صف بر اساس قوانین، افزایش خودکار (Automated escalation) به منظور پشتیبانی ازجمله این مزایا هستند.
مدیران نیز با SimplyDesk امکان همگام بودن با اصول ITIL برای مدیریت خدمات برتر، روش اتوماسیون برای اجرای افزایش خودکار Simply Desk، گزارش گیری آماری و روندی برای شناسایی مشکلات و بهبود بازدهی و ارائه خدمات برتر به کاربران خواهند داشت. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :