آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81045
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1394 14:48
تعداد بازدید : 743

انتقادهای تند از شرایط کاری غیرانسانی در آمازون

بر اساس گزارش مفصلی که نیویورک تایمز منتشر کرده، مدیران ارشد آمازون کارمندان شان را مجبور می کنند که با شدت فراوانی که فوق طاقتشان است کار کنند و این امر باعث می شود برخی کارکنان این شرکت به علت شدت فشارهای وارده پشت میز کار گریه کنند. به دنبال چاپ این مقاله جنجالی در حوزه فناوری به پا شده است.


ایتنا- در این گزارش تصریح شده که آمازون مرزهای فشار کاری را جابه جا کرده و به حدی غیرقابل پذیرش، رسانده است. افرادی که بر اساس معیارهای عددی آمازون عملکرد ضعیفی داشته باشند بلافاصله اخراج می شوند. البته پرداخت ها و پاداش ها در این شرکت در حد قابل توجهی است، اما بسیاری از کارکنان آمازون به علت رفتارهای نامناسب در مورد تداوم فعالیت در این شرکت در تردید 
به سر می برند.
در گزارش یاد شده ادعا شده ساعات کاری در آمازون در طول هفته به ۸۰ ساعت می رسد و کارکنان آن بازخوردهای کاری خود را به طور مخفیانه برای رؤ سای بخش های دیگر می فرستند تا به نوعی از یکدیگر جاسوسی کرده باشند. جف بزوس مدیرعامل آمازون هم با ارسال یادداشتی برای تمام کارمندانش دقت و درستی آن را زیر سؤال برد و تصریح کرد من شرکت امازونی که در این گزارش توصیف شده را نمی شناسم و امیدوارم شما هم نشناسید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :