آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81178
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1394 13:59
تعداد بازدید : 964

همراه اول بسته های جدید آلفا+ عرضه کرد

اپراتور اول ارتباطی از ارایه سه بسته پر سرعت جدید آلفا+ شبانه با قیمت مناسب خبر داد.

فناوران- بسته های آلفا+ شبانه، بسته های پرسرعت نوترینو هستند که فقط برای استفاده شبانه در بازه زمانی 2 الی 7 بامداد طراحی شده اند. این اپراتور با چنین بسته هایی همچنان ارزانترین بسته های اینترنت پرسرعت در کشور را ارایه می کند.
بسته های آلفا+ استفاده تخصصی و حرفه ای از اینترنت نسل های سوم و چهارم را ممکن می سازد. این بسته های متنوع، مناسب افرادی است که از برنامه های صوتی و تصویری اینترنتی استفاده می کنند یا تمایل به داشتن اینترنتی با سرعت بالا دارند.
بسته های آلفا+ برای تمام مشترکان دایمی و اعتباری همراه اول قابل استفاده است. طرح های بسته ای شبانه جدید در سه بازه زمانی، یک روزه با حجم 900 مگابایت، هفت روزه با حجم 10 گیگابایت و 30 روزه با حجم 22 گیگا بایت ارایه شده است. قیمت بسته های مذکور به ترتیب یک، هفت و سی روزه، 900، 4500 و 9000 تومان است.
همچنین این اپراتور اعلام کرده که مشترکان سیم کارت های دایمی اش از این پس می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و به صورت اینترنتی، لیست خلاصه تماسهای خود را دریافت کنند.
از سوی دیگر اپراتور همراه اول با اعلام سرویس جدید «خلاصه تماس ها» اعلام کرد: مشترکان دایمی از این پس می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و فقط از طریق ورود به سایت همراه من به آدرس my.mci.ir، با راه اندازی سرویس جدید خلاصه تماس ها، علاوه بر بهره مندی از سایر سرویس های همراه اول، گزارش خلاصه تماس های خود را در بازه های زمانی مشخص دریافت کنند.
حساب کاربری «همراه من» جدیدترین بستر خدمت رسانی به کلیه مشترکان همراه اول است که امکان دسترسی به سرویس های این اپراتور را از طریق اینترنت فراهم می کند. به کمک این سرویس جدید تمامی مشترکان اعتباری و دایمی همراه اول می توانند وارد حساب شخصی خود شده و به صورت اینترنتی از خدماتی چون «امکان مشاهده و پرداخت صورتحساب های میان دوره و پایان دوره، خرید و امکان مشاهده گزارش مصرف بسته های اینترنت، استفاده از خدمات اصلی مانند خرید اعتبار، انتقال اعتبار، فعالسازی آوای انتظار، دریافت ریز مکالمات، فعالسازی سرویس MMS ، فعال سازی انواع طرح های تشویقی و مناسبتی مانند بسته های تخفیفی مکالمه و پیامک فارسی، هدیه شتاب در پرداخت، هدیه روز تولد و سرویس همراهان اول» بهره مند شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :