آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81186
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1394 14:57
تعداد بازدید : 783

علاقه کاربران اپل واچ به سیستم پرداخت اپل پِی

گزارش ها حاکی است که بسیاری از صاحبان ساعت اپل (اپل واچ) در آمریکا و بریتانیا از سیستم پرداخت اپل پِی استفاده می کنند.

فناوران- آمارها نشان داده که هزار نفر از صاحبان اپل واچ در آمریکا و بریتانیا از سیستم پرداخت اپل پِی استفاده می کنند؛ آمریکا و بریتانیا دو کشوری هستند که اپل پِی به طور کامل پشتیبانی می شود. 
بر اساس یک نظرسنجی، ۸۰ درصد از افرادی که از اپل پِی استفاده می کنند صاحب گوشی های آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس هستند. ۲۰ درصد از این افراد مدعی شدند که از اپل پِی در اپل واچ خود استفاده نمی کنند، ۵ درصد آن ها اعلام کرده اند که کاربرد اپل پِی را درک نمی کنند، 5 درصد از این افراد دارای نگرانی های امنیتی این سرویس هستند و ۱۵ درصد بقیه اعلام کرده اند که از روش های دیگر پرداخت استفاده می کنند. 
بیشتر پاسخ دهندگان در این آمار اعلام کرده اند که در ابتدا اپل پِی را در گوشی آیفون خود استفاده می کردند، هرچند ۱۹ درصد این افراد مدعی شده اند که از همان ابتدا در اپل واچ خودشان برای اولین بار از اپل پِی استفاده کردند. این آمار در حالی ثبت شده که از زمان راه اندازی سیستم پرداخت اپل تنها ۶ ماه می گذرد.
گفته می شود استفاده از اپل واچ بسیار راحت تر از آیفون است. بیشتر از نصف این افراد اعلام کرده اند که استفاده از اپل پی در اپل واچ یک تجربه باور نکردنی است، ۴۲ درصد از این افراد هم اعلام کردند که کارکردن سیستم پرداخت اپل بسیار آسان و راحت است. تنها ۴ درصد گفتند که اپل پی هیچ کارایی ندارد و ۳ درصد از کل افراد مشکلات امنیتی را با این سیستم دارند. 
بر اساس این گزارش ۷۸ درصد از کاربرانی که اپل پی را در اپل واچ خود تنظیم کرده اند، حداقل یک بار در هفته از این سیستم پرداخت استفاده می کنند. این آمار از ماه ژوئن ۱۳ درصد افزایش یافته است. ۱۵ درصد از کاربران ادعا کرده اند که از اپل پی در اپل واچ خود حداقل یک بار در روز استفاده می کنند. 
آمار استفاده از اپل پی در اپل واچ بسیار بالا است و به نظر می رسد دلیل این امر اکو سیستم جامع سخت افزار و نرم افزاری اپل است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :