آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81191
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1394 15:5
تعداد بازدید : 642

ضرر 22 میلیارددلاری

نرم افزارهای بلوکه کننده آگهی به شرکت های تبلیغاتی

نتایج یک بررسی که به تازگی انجام شده نشان می دهد که نرم افزارهای بلوکه کننده تبلیغات اینترنتی در سال 2015 حدود 22 میلیارددلار به شرکت های تبلیغاتی خسارت وارد خواهند کرد.


 خبرگزاری فارس- این بررسی که به طور مشترک توسط شرکت های ادوب و پیج فیر صورت گرفته نشان می دهد که هر ماه حداقل 200 میلیون کاربر اینترنت از این نوع نرم افزارها در قالب برنامه مستقل یا پلاگین در مرورگر خود استفاده می کنند.
علاوه بر این رشد سالانه این نرم افزارها و برنامه ها هم حدود 41 درصد برآورد شده است. به عنوان مثال در انگلیس 12 میلیون کاربر اینترنت از این نرم افزارها استفاده می کنند و رشد سالیانه استفاده از آنها در این کشور 82 درصد است.
تعداد کل کاربران برنامه های بلوکه کننده تبلیغات در قاره اروپا 77 میلیون نفر براورد شده است. این رقم برای آمریکا 45 میلیون نفر است و همه این ها به معنای خسارت سنگین به صنعت تبلیغات آنلاین است.بر اساس برآوردهای کلی 198 میلیون نفر در کل جهان از نرم افزارهای بلوکه کننده تبلیغات استفاده می کنند و 98 درصد این برنامه ها بر روی رایانه های رومیزی و تنها دودرصد روی گوشی های هوشمند نصب شده اند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :