آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81849
تاریخ انتشار : 10 شهریور 1394 12:32
تعداد بازدید : 1023

ایسوس معرفی کرد

ZenPad، اولین تبلت قابل تغییر دنیا

ایسوس در نمایشگاه کامپیوتکس 2015 سری جدید تبلت های خود با نام ZenPad  را معرفی کرد.


فناوران- از بارزترین ویژگی های این سری می توان به فناوری های انحصاری جدید مانند Visual Master، صدایDTS-HD ، قابلیت تغییر قاب و رنگ توسط کاربر اشاره کرد. 
این سری از تبلت ها شامل مدل های ZenPad C7.0،ZenPad 7.0 ،ZendPad 8.0 و ZenPad 10 می شوند که در اندازه های 7، 8 و 10 اینچ عرضه خواهند شد. این سری از تبلت های ایسوس از صفحه نمایش باکیفیت و با زاویه دید گسترده بهره می برند.  ایسوس اعلام کرده که از پنل IPS در صفحه نمایش و درصد بیشتر صفحه نمایش نسبت به کل ابعاد در این سری از محصولات استفاده کرده است. 
سری ZenPad اولین تبلت در دنیا است که به فناوری DTS-HD مجهز شده است. این موضوع به همراه فناوری ASUS SonicMaster کیفیت صدای عالی در اختیار کاربران قرار می دهد. در همین حال سری تبلت های جدید ایسوس با کاورهای مختلف و با کاربردهای گوناگون طراحی و عرضه شده که کاربران می توانند جداگانه آن را تهیه کنند. برای مثال کاربرانی که به دنبال عمر باتری بیشتر هستند می توانند کاور مخصوص این سری مجهز به باتری را تهیه کنند یا کسانی که به دنبال صدای بهتر و فراگیر تر هستند، می توانند Audio Cover را که مجهز به بلندگو 5.1 با تکنولوژی DTS-HD است انتخاب کنند.
همچنین فناوری ASUS TruVivid شفافیت، درخشانی و همچنین میزان تاخیر تاچ صفحه نمایش را بهبود می بخشد. این موضوع به واسطه ساخت صفحه نمایش با تکنولوژی جدید است که در آن به جای 6 لایه متداول فقط از 2 لایه استفاده شده است. اما وظیفه فناوری Tru2Life پردازش تک تک پیکسل ها قبل از نمایش و بهبود کیفیت آنها است، به طوری که هر پیکسل قبل از نمایش بررسی شده و مواردی مانند وضوح و شفافیت بهبود می یابد.
 تبلت های جدید ایسوس به پردازنده چهار هسته ای Intel Atom X3 از نوع 64 بیت مجهز هستند که به بزودی وارد بازار ایران خواهند شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :