آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 8274
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1391 3:35
تعداد بازدید : 488

مديريت هزارو 300 وبلاگ توسط طلاب

قائم مقام حوزه های علمیه برادران گفت: هم اکنون 150 پایگاه اینترنتی و 1300 وبلاگ توسط طلاب و فارغ التحصیلان حوزه های علمیه برادران و خواهران مدیریت می شوند.

روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال- محمودرضا جمشیدی گفت: خوشبختانه ظرفیت‌های عظیمی در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وجود دارد که برای هدایت و نقش‎آفرینی سالم در فضای مجازی قابل اتکاست.
وی افزود: حوزه‌های علمیه آمادگی دارد با تشکیل اتاق‌های فکر فضای مجازی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را برای تنظیم سند راهبردهای نظام در فضای مجازی و ارایه این سند به شورای‌عالی فضای مجازی یاری کند.
عضو جامعه مدرسین افزود: دنیا در فضای مجازی و به کارگیری ابزارهای رسانه‌‎ای علاوه بر اینکه سابقه بیشتری نسبت به ایران دارد، از امکانات بسیار زیادی در این حوزه برخوردار است؛ بنابراین اینکه مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با برخورداری از امکانات محدود نسبت به سایر کشور جهان توانسته است تلاش‌های قابل قبولی ارایه دهد، بیانگر حضور هوشمند و هدفدار این مرکز در فضای مجازی است.
وی گفت: به طور قطع هدایت حرکت‌های محتوایی در فضای سایبر جای تقدیر دارد و تعامل حوزه‌های علمیه با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باعث هم‌افزایی هر چه بیشتر نهادهای فرهنگی در فضای مجازی خواهد شد.
رییس حوزه‌های علمیه خواهران با اشاره به تشکیل شورای‌عالی فضای مجازی توسط مقام معظم رهبری گفت: راه اندازی شورای‌عالی فضای مجازی توسط مقام معظم رهبری، بیانگر اهتمام ویژه ایشان به محیط سایبر است که در همین راستا حوزه‌های علمیه آمادگی دارد با تشکیل اتاق‌های فکر از نقش‌آفرینی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان یکی از اعضای موثر شورای‌عالی فضای مجازی حمایت کند.
وی با تاکید بر ضرورت حضور موثر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در فرآیند تصمیم سازی شورای‌عالی فضای مجازی گفت: حوزه‌های علمیه توان همکاری با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را برای تنظیم سند راهبردی فضای مجازی و ارایه آن از سوی وزارت ارشاد به شورای‌عالی فضای مجازی با هدف پیاده‌سازی منویات مقام معظم رهبری دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :