آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 8278
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1391 3:58
تعداد بازدید : 389

آغاز دوره جدید دورکاری در مجموعه وزارت ارتباطات

دور سوم دور کاری در مجموعه وزارت ارتباطات از ابتدای ماه جاری، با توجه به تجربیات گذشته و با شیوه جدید آغاز و احکام افراد دورکار صادر شد.

روابط عمومی ‌وزارت ارتباطات - حمیدرضا عطایی، رییس مرکز نوسازی و تحول اداری و دبیر کارگروه دورکاری با بیان این مطلب گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، دورکاری در سال جدید در دو دوره چهار ماهه و شش ماهه اجرا می‌شود.
وی با اشاره شیوه جدید دورکاری تدوین شده در مجموعه وزارت ارتباطات افزود: با توجه به شیوه جدید، علاوه بر احصا مشاغلی که قابل دورکاری هستند، فعالیت‌های قابل دورکاری در هر شغل نیز احصا شده و کارکنان به تناسب فعالیت‌های خود دورکار می‌شوند.
حمیدرضا عطایی بیان کرد: بر همین اساس، تعداد روزهای دورکاری افراد، بر اساس فعالیت‌های آنها در هفته بین یک تا چهار روز تعیین می‌شود.
وی ادامه داد: مشاغل قابل دورکاری توسط کمیته‌های دورکاری شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه احصا شده و به اداره‌های زیرمجموعه ابلاغ شده که با توجه به آن احکام افراد دورکار ابلاغ می‌شود.
دبیر کارگروه دورکاری وزارت ارتباطات عنوان کرد: به دورکاران ستاد وزارتخانه علاوه بر امتیازات تبیین شده در تصویب نامه، وام قرض الحسنه به منظور تامین تجهیزات مورد نیاز دورکاری پرداخت می‌شود.
وی با اشاره به بهره‌گیری از امکانات الکترونیکی برای ارتباط دورکاران برای انجام وظایف خود گفت: بر همین اساس، دورکاران می‌توانند از طریق توکن امنیتی که توسط مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و با تایید مدیر مربوطه در اختیار آنها قرار می‌گیرد به دبیرخانه الکترونیکی تحت وب دسترسی داشته باشند.
رییس مرکز نوسازی و تحول اداری با بیان این مطلب که تاکنون دو دوره دورکاری در مجموعه وزارت ارتباطات اجرایی شده است، گفت: در دور نخست موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات و در دور دوم سازمان فناوری اطلاعات ایران در مجموعه وزارت ارتباطات در حوزه دورکاری پیشرو بوده‌اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :