آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83447
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1394 12:27
تعداد بازدید : 843

سرعت اینترنت داد اصفهانی ها را درآورد

در طول ماه های اخیر سرعت بسیار پایین اینترنت مخابرات و قطع مداوم آن داد اصفهانی ها را درآورده است و این در حالی است که مسوولان این شرکت ادعاهای دیگری دارند.

خبرآنلاین - در طول ماه های گذشته به اندازه ای قطعی اینترنت شرکت مخابرات در اصفهان، افزایش و یا سرعت نت پایین بوده است که در انجام فعالیت های مجازی رسانه ها و مردم اختلال فراوانی ایجاد شده است و اغلب این افراد تصمیم به عوض کردن سرویس ADSL خود گرفته اند تا عطای نام ارزانی نت این شرکت را به لقایش ببخشند. در این راستا پایین بودن سرعت نت حتی برای افرادی که از سرویس های خصوصی استفاده می کنند نیز ایجاد اشکال کرده است چراکه با توجه به اینکه تمامی ارائه خدمات اینترنت در نهایت به نوعی به مخابرات اصفهان مربوط است مسوولان این شرکت ها معتقدند ضعف نت در ساعاتی از روز به مشکل مخابرات برمی گردد. این در حالی است که مسوولان مخابرات اصفهان در پنجمین نمایشگاه تخصصی مخابرات، ارتباطات و صنایع وابسته و دیگر جلسات مربوطه در ارتباط از افزایش پهنای باند اینترنت مخابرات بارها داد سخن داده اند و در جواب اعتراض رسانه ها در ارتباط با نارضایتی مردم و خبرنگاران از سرویس اینترنت مخابرات مدعی رضایتمندی کامل اصفهانی ها از سرویس های مخابرات شدند. ناصر مشایخی معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان اصفهان چندی پیش در جمع خبرنگاران اظهار داشت که نمره مردمی به خدمات مخابرات در زمینه نت، تلفن ثابت و همراه مابین 17 تا 19 بوده است.
وی انتقادهای وارد به شرکت مخابرات در زمینه سرعت اینترنت و نارضایتی بیشتر مشترکان از سریع تمام شدن شارژ نت و سرعت پایین را نپذیرفت و خطاب به خبرنگاران گفت: مخاطبان مدنظر شما چه افرادی هستند، ما ۴۰۰ هزار مشترک اینترنت داریم، اگر نظر شما در ارتباط با ناراضی بودن تعداد زیادی از آنها صحیح باشد حداقل باید ۱۰۰ هزار نفر ناراضی باشند بنابراین اعتقاد دارم که نمی توان به شکایت های مطرح شده افراد در شبکه های مجازی استناد کرد!
مشایخی اضافه کرد: از سویی ما سیستم صوتی ارتباط با مشتری را داریم که نظرات مردم را دریافت می کنیم و مردم تاکنون نمرات خوبی در زمینه سرویس های مختلف مخابرات مانند تلفن ثابت، همراه، اینترنت به ما داده اند.
این ادعای شرکت مخابرات در حالی مطرح می شود که علاوه بر نارضایتی بسیاری از رسانه های اصفهان، تماس های مردمی با دفاتر رسانه ها نیز گویای این است که شرکت مخابرات در ارائه اینترت به مشترکان موفق عمل نکرده است و رفع این مشکل نیازمند توجه جدی مسوولان این شرکت است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :