آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83449
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1394 12:28
تعداد بازدید : 1016

ششمین نشست هیات نمایندگان اتاق تهران برگزار می‌شود

پارلمان بخش خصوصی امروز ابعاد معضل قاچاق را بررسی می کند

ششمین نشست هشتمین دوره هیات نمایندگان اتاق تهران، صبح امروز برگزار می شود و نمایندگان بخش خصوصی در آن اخبار و رویدادهای روز اقتصاد کشور را مطرح و بررسی می کنند. پدیده قاچاق نیز از مسایلی است که قرار است در نشست ششم هیات نمایندگان اتاق تهران به آن پرداخته شود.

فناوران- بر اساس اعلام برنامه این نشست در ابتدا مسعود خوانساری، رییس اتاق تهران، در باب مسایل روز اقتصاد کشور سخن می گوید. پس از آن نیز ناصر ریاحی، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران به عنوان سخنران پیش از دستور در مورد مسایل مهم اقتصادی روز سخنانی را بیان می کند. 
در ادامه این نشست، مجتبی خسروتاج، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران و قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت طی سخنانی به پدیده قاچاق و ریشه های شکل گیری آن می پردازد. خسروتاج هم چنین در سخنان خود در مورد این چالش بزرگ اقتصادی، به راهکارهای به حداقل رساندن این پدیده نامطلوب اقتصادی هم خواهد پرداخت.
ارایه گزارش عملکرد کمیسیون صنعت و معدن اتاق تهران دیگر دستورجلسه نشست ششم هیات نمایندگان اتاق تهران است. مهدی پورقاضی که ریاست این کمیسیون را برعهده دارد در خصوص فعالیت های این کمیسیون از زمان شکل گیری تاکنون، اهداف موردنظر برای پیگیری را نیز اعلام خواهد کرد تا دیگر اعضای هیات نمایندگان با بحث و بررسی، موارد کلی آن را به تصویب برسانند. او هم چنین در مورد کارگروه های این کمیسیون و اقدامات مهم آن از جمله انجام نظرسنجی از تشکل های بخش خصوصی در مورد مشکلات مهم حوزه صنعت و معدن و پیشنهادهای این کمیسیون برای خروج از رکود توضیح می دهد.
بر اساس این گزارش با فراهم شدن امکانی جدید، اعضای اتاق تهران می توانند نشست های هیات نمایندگان را به طور زنده و مستقیم از طریق اینترنت مشاهده کنند و در جریان مباحث مطرح شده در این نشست ها قرار بگیرند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :