آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83463
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1394 12:50
تعداد بازدید : 1030

در رقابت « Strix خودتو بساز» شرکت کنید

شرکت ایسوس برای کاربرانی که در حوزه کارت های گرافیک از اطلاعات تخصصی کافی برخوردار هستند و یا از علاقه مندان به قطعات و سخت افزار به شمار می روند مسابقه برگزار کرده است.

فناوران- شرکت در این مسابقه که از 6 سپتامبر آغاز شده و تا نیمه شب 20 سپتامبر به وقت گرینویچ ادامه دارد به معنای پذیرفتن قوانین و شرایط آن است. حداقل سن شرکت کنندگان این مسابقه نیز 18 سال است و شرکت کنندگان با وارد شدن به مسابقه از طریق حساب کاربری شبکه اجتماعی خود دستورالعمل های گفته شده را به درستی دنبال کنند تا شانس خود را برای دریافت جایزه افزایش دهند.
این مسابقه در دو بخش انجام می شود که شامل شرکت در بازی و به اشتراک گذاری لینک مسابقه در شبکه های اجتماعی است. در بخش نخست شرکت کنندگان سه دقیقه مهلت خواهند داشت که با توجه به قوانین اعلام شده،  قطعات کارت را در چهار مرحله به درستی روی آن قرار دهند و در انتها به سه سوال مطرح شده پاسخ صحیح دهند. به ازای هر ثانیه از زمان باقی مانده 100 امتیاز به شرکت کننده تعلق می گیرد و با هر پاسخ صحیح 1000 امتیاز کسب می کند. 
در انتها شرکت کنندگان می توانند از امتیاز و جایگاه خود در میان سایر شرکت کنندگان نیز مطلع شوند. یکی از مزیت های رقابت « Strix خودتو بساز»  ایسوس این است که محدودیتی در تعداد اجرای مسابقه وجود ندارد و همواره بیشترین امتیاز شما توسط سیستم در نظر گرفته خواهد شد. برای مثال اگر در اولین تجربه 5000 امتیاز و در مرتبه بعد، 2000 امتیاز کسب کنید، سیستم به صورت خودکار امتیاز 5000 را برای شما ثبت خواهد کرد.
جایزه شرکت در این رقابت یک کارت گرافیک Strix GTX 980 Ti، بیست حافظه USB با طرح کارت گرافیکی Strix GTX 980Ti و 20 بن بازی Metal Gear Solid V است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :