آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83466
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1394 12:55
تعداد بازدید : 1071

برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه اتوکام اصفهان

نمایشگاه اتوکام استان اصفهان با همکاری شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان از تاریخ 19 لغایت 23 آبان برگزار می شود.

 فناوران- در این نمایشگاه آخرین دستاوردها در زمینه های سخت افزار، نرم افزار، تجهیزات الکترونیکی هوشمند، خدمات دولت الکترونیک و تجارت الکترونیک، شبکه های داده و امنیت فضای تبادل اطلاعات، اینترنت، ماشین های اداری، پایگاه های اینترنتی، آموزش و پژوهش و... ارایه  می شود. 
رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان در این خصوص گفت: نمایشگاه محلی برای عرضه محصولات جدید شرکت ها و نوآوری ها و به نوعی نقطه تماسی در جهت توسعه بازار اعضاست که در این راستا تلاش کرده ایم عرضه محصولات جدید را در بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر و اتوماسیون اداری به ظهور برسانیم.  
محمد اطرج گفت: متاسفانه گاهی نمایشگاه ها به سمت پرکردن صرف غرفه ها معطوف می شود، اما در نمایشگاه اتوکام اصفهان تلاش داریم ارایه محصولات جدید را افزایش دهیم.
او اضافه کرد: در ادامه فعالیت های نمایشگاه اتوکام در سال های قبل، در نمایشگاه امسال هم، درصد هدف گذاری زیرگروه ها و ممیزی تخصصی افزایش داده می شود. 
به گفته اطرج، در بیست و یکمین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان نیز حضور شرکت های ارایه دهنده خدمات اینترنتی، آموزشی و خدمات در بخش رایانه را پر رنگ تر خواهیم کرد.
وی درباره یکی از ویژگی های متفاوت نمایشگاه کامپیوتر در سال جاری گفت: یک پاویون برای طرح مشکلات سازمان های دولتی و مرتبط با بحث IT اختصاص خواهد یافت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :