آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83471
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1394 13:4
تعداد بازدید : 1255

حمایت سازمان نصر تهران از برگزاری همایش آینده وب

سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از برگزاری اولین همایش آینده وب در ایران حمایت معنوی می کند.

فناوران- این همایش قرار است به مدت 2 روز در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 15 و 16 مهرماه جاری و با محوریت انتقال تجربیات و تخصص برای طراحان و توسعه دهندگان Front–End و علاقه مندان حوزه توسعه نرم افزارهای تحت وب در مرکز همایش های شهیدقندی وزارت ارتباطات برگزار شود.
در همایش آینده وب در ایران، 3 تن از اعضای هیات مدیره سازمان شامل شهاب جوانمردی، شاهین طبری و پویا محمودیان به عنوان مدیران متخصص و نمونه های موفق کسب وکار در حوزه وب سخنرانی دارند.
در این رویداد علاوه بر مباحث و ارایه های فنی و تخصصی در حوزه وب و آینده طراحی وب، مسایل مربوط به راه اندازی کسب وکارهای نوپا در حوزه وب نیز مطرح و صاحبان کسب وکارهای موفق در این حوزه سخنرانی خواهند داشت. 
این همایش به صورت زنده و آنلاین پوشش داده خواهد شد و علاقه مندان خارج از کشور و  افرادی که امکان حضور ندارند، می توانند به صورت آنلاین در این رویداد شرکت کنند. ازجمله مزایای شرکت در این همایش می توان به مواردی همچون آشنایی با جدیدترین متدهای طراحی وب، استفاده از تجربیات افراد موفق در این حوزه، شبکه سازی و برقرای ارتباط با سایر اهالی وب و همچنین دریافت گواهی شرکت در همایش اشاره کرد. علاقه مندان برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر درباره این همایش می توانند به سایت
conf.wsschool.org/fowd مراجعه کنند


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :