آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83518
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1394 13:25
تعداد بازدید : 1122

دومین جایزه چالش نوآورانه به خط پایان رسید

جایزه چالش نوآورانه ابزار برناپروری و حمایت از جوانان صنعت ICT است

سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران جلسه بررسی و ارایه نهایی طرح های برگزیده دومین جایزه چالش نوآورانه را به منظور همراهی با کارآفرینان جوان و ارزیابی نهایی این طرح ها از سوی هیات داوران برگزار کرد.


فناوران- این جلسه عصر روزدوشنبه 23  شهریورماه با حضور رییس سازمان، مسوول کمیته اجرایی دومین جایزه چالش نوآورانه، اعضای هیات داوران، سه تن از نمایندگان انجمن تشکل های ICT عرب (اجمع) و همچنین 15نفر از برگزیدگان دومین جایزه چالش نوآورانه در محل سازمان برگزار شد.
در این جلسه صاحبان طرح های منتخب دومین جایزه چالش نوآورانه در حضور مسوولان برگزاری و پرسش های مطرح شده از سوی هیات داوران، به دفاع از طرح های خلاقانه خود پرداختند.  
سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران با همکاری انجمن تشکل های ICT عرب (اجمع) دومين دوره جايزه چالش نوآورانه را با هدف حمايت مالی و معنوی از جوانان خلاق ایرانی جهت راه اندازي كسب و كارهاي شخصي برمبناي فناوري اطلاعات، اسفندماه 93برگزار کرد که با استقبال کارآفرینان مستعد زیر30سال روبه رو شد.  در این دوره از جایزه، 140نفر از صاحبان طرح های خلاقانه کسب و کار بر مبنای ICT ثبت نام کردند که در نهایت از میان طرح های منتخب، 15طرح به عنوان برگزیدگان نهایی پس از تشریح و دفاع از طرح خود با رای هیات داوران، معرفی شدند.
  حمایت سازمان از فعالان جوان صنعت ICT   
در این نشست، ناصرعلی سعادت، رییس سازمان نظام صنفی رایانه‎ای و رییس دومین جایزه چالش نوآورانه  با تاکید بر حمایت سازمان از جوانان  خلاق حوزه ICT گفت: رویکرد اصلی و توجه ویژه سازمان نظام صنفی رایانه‎ای در این دوره، برناپروری و حمایت همه جانبه از جوانان صاحب ایده است و جایزه چالش نوآورانه تلاش می کند ابزاری برای این پشتیبانی باشد.
سعادت افزود: سازمان به عنوان بزرگ ترین تشکل مردم نهاد در حوزه  فاوا به فعالیت ها و تلاش های مستمر خود به منظور حمایت از جوانان این حوزه که صاحبان آینده این صنعت هستند، ادامه می دهد.
 نصر؛ خانه کارآفرینان جوان فاوا
بهناز آریا، عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران و مسوول کمیته اجرایی دومین جایزه چالش نوآورانه به تشریح اهداف سازمان درخصوص برگزاری دوره های جایزه چالش نوآورانه پرداخت و گفت: سازمان نظام صنفی رایانه‎ای، خانه تمام فعالان صنعت ICT به ویژه جوانان کارآفرین این حوزه است. رسالت این تشکل مردم نهاد، هموار کردن مسیر برای راه اندازی کسب و کار های جوان در  بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات  است. آریا افزود: جایزه چالش نوآورانه ابزاری برای محک استعدادهای جوان در راه اندازی یک کسب و کار  و انتقال تجربیات کارآفرینی است.  مسوول کمیته اجرایی دومین جایزه چالش نوآورانه از برگزیدگان این جایزه خواست که ارتباط خود را پس از اتمام این دوره جایزه با سازمان حفظ کنند.
در این جلسه نمایندگان اجمع شامل بشرا دویحی و سلام الوایی حضور داشتند و در جریان طرح های برگزیده دومین جایزه چالش نوآورانه قرار گرفتند.
در ادامه این مراسم، هریک از برگزیدگان دومین دوره جایزه چالش نوآورانه، برنامه ها و فعالیت های عملیاتی خود طی 6ماه اخیر را تشریح کردند و در پاسخ به پرسش های مطرح شده هیات داوران از طرح های کسب و کار خود دفاع کردند.
اعضای کمیته داوران دومین جایزه چالش نوآورانه متشکل از ناصرعلی سعادت، علی عباس نژاد، آیت حسینی و سهیل عباسی، به بررسی  و ارزیابی ارایه طرح های برگزیده پرداختند و مقرر شد پس از ارسال سند گزارش نهایی اجرای طرح های برگزیده، رای هیات داوران برای پرداخت بخش پایانی مبالغ جایزه به برندگان صادر شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :