آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83532
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1394 14:23
تعداد بازدید : 1118

رییس دفتر مقام معظم رهبری:

اوباما گفته اینترنت را با هیچ کس شریک نمی شویم

رییس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه باید آسیب ها را شناسایی کنیم، تصریح کرد: چند روز قبل در محضر رهبر انقلاب جلسه ای متشکل از سران سه قوه در رابطه با خطراتی که فضاهای مجازی برای نسل جوان ایجاد کرده است، برگزار شد.

فارس - وی افزود: این موضوع واقعا ً خطر جدی است که در خانه های مردم نفوذ کرده است و به عنوان نمونه در یک خانواده چندنفری وقتی پدر وارد منزل می شود می بیند که هر کدام از اعضای خانواده در یک اتاق مشغول استفاده از این فضای مجازی هستند که این کار ارتباط خانوادگی را مختل کرده است.رییس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه این فکر را دشمنان شکل داده اند، گفت: رییس جمهور آمریکا اخیراً گفته است که هر چه داریم اعم از پیشرفت ها و دیگر موارد را از دوستان، متحدان و شرکایمان دریغ نداریم و به آنها کمک می کنیم به جز اینترنت که با آنها شریک نمی شویم.
وی تصریح کرد: باید مسائل آسیب پذیر را بدانیم زیرا مواد مخدر هم باعث فریاد مسئولان شده و به مراکز آموزشی هم کشیده شده است که این موضوع نسل را دگرگون می کند و خانواده را از بین می برد و نابود می کند.
وی گفت: مربیان دانش آموزان، دانشگاه ها و حوزه های علمیه احساس مسئولیت کنند و در هدایت، راهنمایی و تربیت این نسل آینده کمک کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :