آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83555
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1394 14:53
تعداد بازدید : 1057

حمله تازه گوگل به اپل بر سر خدمات موسیقی

اریک اشمیت، مدیرعامل سابق گوگل که هم اکنون مدیریت شرکت نوپای آلفابت را به عهده گرفته، با حمله به خدمات نوپای موسیقی اپل آن را قدیمی و مخصوص نخبگان توصیف کرد.

ایتنا- وی که در مورد مزایای هوش مصنوعی و کاربردهای آن در آینده سخن می گفت اظهار امیدواری کرد که از راه رسیدن دستگاه ها و سیستم های دارای قابلیت یادگیری باعث پیشرفت برخی طرح های گوگل مانند ساخت ماشین های بدون نیاز به راننده و فناوری تشخیص صدای کاربران خواهد شد. 
اشمیت در حین بحث در این مورد به راه اندازی خدمات موسیقی دیجیتال اپل هم اشاره کرد و به کنایه گفت: یک دهه قبل برای راه اندازی یک سرویس موسیقی دیجیتال باید فهرستی از چند شرکت تجاری نخبه تهیه می کردید تا از طریق آنها جدیدترین موسیقی های محبوب را تهیه کنید.
وی افزود: اما امروزه می توان سیستم هوشمندتری برپا کرد که از جهان واقعی بیاموزد و بتواند پیش بینی کند که خوانندگان محبوب نسل جدید چه کسانی هستند و از چه نقاطی از جهان ظهور می کنند و بر همین اساس خدمات موسیقی ارایه کرد.
این فرآیند کمتر نخبه گرایانه تر است و به همه امکان می دهد ستارگان جدید را از طریق مجموعه های مورد پسند موسیقیشان و نه از طریق علائق خاص یک عده محدود انتخاب کنند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :