آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83670
تاریخ انتشار : 28 شهریور 1394 12:34
تعداد بازدید : 664

مدیران شهرداری تهران چقدر کمک هزینه تلفن همراه می گیرند؟

بررسی ها نشان می دهد مسوولان ارشد پایتخت همچون کارمندان و مدیران دولتی، از کمک هزینه ای به نام تلفن همراه استفاده می کنند.

صبحانه آنلاین - طبق ضوابط اجرایی سال 94 دولت که توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ شده، پرداخت کمک هزینه تلفن همراه تا 300 هزار ریال در ماه به مدیران و کارمندان دولت که بنا به شرایط خاص باید به طور مستمر در دسترس باشند، به تشخیص رییس دستگاه اجرایی یا مقام مجاز از طرف وی مجاز است.
بر اساس ابلاغیه مسوولان شهرداری تهران به مسوولان ذی ربط، فقط مدیران حوزه ستادی، مناطق 22 گانه، سازمان ها و شرکت های تابعه شهرداری تهران مشمول این کمک هزینه می شوند. این کمک هزینه نیز بر اساس ضریب افزایش حقوق سالانه که توسط هیات  وزیران تصویب می شود و امتیاز مندرج در جدول پیوست ابلاغیه شهرداری تهران، مشخص و به صورت ماهانه در فیش حقوقی افراد مشمول پرداخت می شود.
با توجه به اینکه این دستورالعمل در آخرین روزهای اسفند 93 به تصویب رسیده و ابلاغ شده، به نظر نمی رسد طی ماههای گذشته با تغییر خاصی همراه شده باشد. طبق جدول پیوست ابلاغیه مذکور، کمک هزینه تلفن همراه مصوب برای قالیباف شهردار تهران شامل “ضریب حقوقی مصوب دولت ضربدر عدد 1200” خواهد بود. 
معاونان شهردار تهران نیز ضریب حقوقی فوق را ضربدر عدد 600 خواهند کرد و مدیران کل، شهرداران مناطق و روسای مراکز شهرداری تهران نیز رقم ضریب حقوقی را ضربدر عدد 480 می کنند. با توجه به اعلام روز 16 فروردین ماه سال 94 پایگاه اطلاع رسانی دولت، ضریب حقوق شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، کارمندان مشمول قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت و بازنشستگان دولتی در امسال، به میزان هزار و سیصد و هفتاد و شش (376ر1) ریال تعیین شده است که اگر رقم مذکور در ابلاغیه شهرداری تهران، این رقم باشد، شهردار تهران ماهانه حدود 165 هزار تومان کمک هزینه تلفن همراه دریافت 
می کند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :