آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83676
تاریخ انتشار : 28 شهریور 1394 13:3
تعداد بازدید : 792

نمایندگان دولت در هیات مدیره مخابرات باقی می مانند

به نظر می رسد دولت بار دیگر قصد دارد نصرالله جهانگرد و محمد روح اللهی را به عنوان اعضای دولت در هیات مدیره شرکت مخابرات ایران معرفی کند.

ایسنا- براساس اظهارات مسوولان مخابراتی کشور به نظر می رسد قرار بر آن است که دولت در دور جدید هم نمایندگان قبلی خود را برای فعالیت در هیات مدیره مخابرات معرفی کند.
مجمع عمومی فوق العاده شرکت مخابرات ایران دهم شهریورماه برگزار شد و در قالب آن نمایندگان حقوقی دولت در این تیم انتخاب شده و مکلف به معرفی نمایندگان اصلی دولت ظرف 15 روز کاری شدند.
حال براساس گفته ها گویا قرار بر آن است که اعضای قبلی دولت بار دیگر به عنوان عضو هیات مدیره مخابرات در این جلسات حضور داشته باشند.
طبق ماده 30 اساسنامه شرکت مخابرات ایران عدم حضور هر یک از اعضای هیات مدیره یا نماینده وی بیش از چهار جلسه متوالی یا شش جلسه متناوب در طول یک سال شمسی بدون عذر موجه، خود به خود موجب سلب عضویت وی در هیات مدیره می شود. تشخیص موجه بودن غیبت نیز برعهده هیات مدیره است و باید در مجمع در این خصوص تصمیم گیری شود.از سوی دیگر طی ماه های گذشته و به دنبال تغییر مدیرعامل شرکت مخابرات ایران که در جلسه ای بدون حضور نمایندگان دولت در هیات مدیره این شرکت انجام شده بود، نمایندگان وزارت اقتصاد و دارایی و سهام عدالت در دیگر جلسات هیات مدیره حضور پیدا نکرده بودند و بر این اساس طبق اعلام روابط عمومی مخابرات، غیبت های آنها به 9 مورد رسیده بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :