آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83682
تاریخ انتشار : 28 شهریور 1394 13:42
تعداد بازدید : 1337

14 و15 دی‌ماه

چهارمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات برگزار می شود

چهارمین همایش و نمایشگاه جانبی راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات روزهای چهاردهم و پانزدهم دی ماه جاری در محل سالن آمفی تئاتر مرکز مطالعات بهره وری و منابع انسانی برگزار خواهد شد.

نصر تهران- علی آذرکار مسوول کمیسیون استاندارد و تدوین مقررات سازمان با اعلام این مطلب گفت: کمیسیون استاندارد و تدوین مقررات سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، چهارمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات را با محور سازوکارهای سنجش، پایش و کنترل در حوزه راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات برگزار
می کند. آذرکار در خصوص فراخوان این همایش برای پذیرش مقالات علاقه‎مندان ادامه داد: سازمان از تمام دانشجویان، متخصصان و کارشناسان حوزه راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات دعوت می‏کند تا مقاله‎های خود را نهایتا تا 15 آبان ماه جاری به دبیرخانه همایش ارسال کنند. رییس دبیرخانه چهارمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات درخصوص محورهای برگزاری این همایش گفت: علاوه بر موضوع سازوکارهای سنجش، پایش و کنترل راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، مواردی همچون معیارها، شاخص‎ها و متریک‎ها در این حوزه، نظام‏های مدیریت و فرایند سنجش، پایش و کنترل IT، سنجش کیفی خدمات و محصولات فناوری اطلاعات،  مدیریت دارایی‏های فناوری اطلاعات در سازمان‏ها از جمله محورهای این همایش هستند. وی گفت: امسال در دور چهارم همایش، یک نمایشگاه جانبی به منظور معرفی فعالیت‏ها و خدمات شرکت‏های فعال در حوزه راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات و حوزه‏های مشاوره برگزار می‏شود. رییس دبیرخانه چهارمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، موضوع  بررسی مشکلات مشاوران فاوا در طراحی و اجرای پروژه های سنجش، پایش و کنترل را از دیگر محورهای این همایش خواند و تاکید کرد: مخاطبان این سلسله همایش ها، اعضای هیات مدیره و مدیران عامل نهادهای حاکمیتی حوزه فناوری اطلاعات در کشور، مدیران ارشد سازمان های دولتی، عمومی و خصوصی، متخصصین و دانشجویان حوزه فناوری اطلاعات هستند. آذرکار درخصوص وب سایت این همایش گفت: اطلاعات مربوط به سوابق همایش طی سه سال گذشته ، در وبگاه آن به نشانی www.itcg.ir قابل دسترسی است و زمان ثبت نام درچهارمین دوره همایش اعلام خواهد شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :