آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83747
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1394 13:21
تعداد بازدید : 1368

نگاهی به فناوری صوتی مادربوردهای گیگابایت

مادربورد های سری G1 Gaming و Ultra Durable گیگابایت به فناوری صوتی و اختصاصی GIGABYTE AMP-UP مجهز هستند که بالاترین سطح امکانات و فناوری های صوتی آنبرد را فراهم می کند و گیمرها و علاقه مندان به موسیقی با استفاده از این فناوری، واقعی ترین و شفاف ترین جلوه های صوتی وهمچنین غنی ترین ترکیب های موسیقی را تجربه خواهند کرد.

فناوران-گیگابایت در مادربورد های سری 100 به جهت بالا بردن کیفیت پردازش صدا، از ترکیب خازن های WIMA رده Hi-Fi و خازن های رده بالای طلایی Nichicon استفاده کرده است. مجموعه خازن های Nichicon که بطور معمول در تجهیزات سطح بالای صوتی به کار می روند باعث شفافیت بیشتر در صداهای فرکانس بالا و غنی تر شدن بیس صدا می شوند. شرکت گیگابایت با استفاده از سه آمپلی فایر OP-AMPs قابل ارتقا، بالاترین سطح شخصی سازی صوتی را برای کاربران عرضه کرده تا از امکان هماهنگی کیفیت و نوع صدای خروجی با سلیقه و نیاز کاربران اطمینان حاصل کند. با فناوری AMP-UP، لاین های چپ و راست صدا و همچنین Front Audio هر یک آمپلی فایر مجزای خود را خواهند داشت.
مادربورد های گیمینگ گیگابایت بسته نرم افزاری Sound Blaster X-Fi MB3  را نیز به منظور شخصی سازی هرچه بیشتر جلوه ها و اکولایزرهای صوتی در اختیار کاربران قرار می دهند تا بتوانند صدای شفاف تر و قدرتمندتری را تجربه کنند.
بسته نرم افزاری Creative SBX Pro Studio هم امکان شنیدن صدای واقع گرایانه با تفکیک بالا را به صورت Surround و از  راه تنظیم کردن عملکرد کلی سیستم پردازش صوتی گیگابایت
فراهم می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :