آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83750
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1394 13:25
تعداد بازدید : 1294

در دومین نمایشگاه نقش آفرینی زنان در اقتصاد پایدار

5 بانوی برتر کارآفرین حوزه ICT معرفی شدند

آیین اختتامیه دومین نمایشگاه نقش آفرینی زنان در اقتصاد پایدار با معرفی کارآفرینان برتر حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به کار خود پایان داد.

نصر کشور- در مراسم اختتامیه دومین نمایشگاه نقش آفرینی زنان در اقتصاد پایدار در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات آزاده داننده به عنوان کارآفرین برتر در بین 10 نفر نخست تندیس، نشان و لوح سپاس دریافت کرد. پس از آن بهناز آریا، الهه عصاری، ویدا سینا و سادینا آبایی در رده های بعدی موفق به دریافت لوح سپاس برترین کارآفرینان حوزه ICT شدند.
در مراسم اختتامیه این رویداد چهار روزه، صد نفر از بانوان کارآفرین برتر در صنایع مختلف مورد تقدیر قرار گرفتند. همچنین در این مراسم از کتاب یک صد بانوی کارآفرین ایران نیز رونمایی شد. کتاب فوق بانک اطلاعاتی تجمیع شده ای از بانوان فعال کشور در صنایع مختلف است.
 شهیندخت مولاوردی معاون رییس جمهور در امور بانوان و خانواده در مراسم اختتامیه دومین نمایشگاه نقش زنان در توسعه پایدار ضمن قدردانی از حضور پررنگ زنان کارآفرین در همایش و نمایشگاه ابراز امیدواری کرد که اهدافی که در این راستا در نظر گرفته شده است محقق شده باشد. 
او همچنین افزود: با حضور در برخی غرفه ها تلاش کردم تا از نزدیک در جریان نقطه نظرات و مشکلات زنان کارآفرین قرار گیریم و با انعکاس آنها سعی در رفع آنها خواهیم کرد. دومین نمایشگاه نقش آفرینی زنان در اقتصاد پایدار که از 24 تا 27 شهریور ماه در محل نمایشگاه های دایمی برگزار شد، با برگزاری آیین اختتامیه به کار خود پایان داد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :