آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83819
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1394 11:39
تعداد بازدید : 1450

واعظی از اینترنت 512 کیلوبیتی منزلش راضی است

وزیر ارتباطات مشترک کدام اپراتور موبایل و اینترنت است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از سرعت اینترنت ۵۱۲ کیلوبیتی خود که در خانه استفاده می کند راضی است و می گوید: اینترنت منزل و محل کارم پالایش شده است.

خبرگزاری مهر-  محمود واعظی از معدود وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات به حساب می آید که فعالیت پررنگی در شبکه های اجتماعی مجازی دارد و از ابتدای فعالیت خود بارها بر حمایت از تولیدکنندگان و طراحان شبکه های اجتماعی داخلی، تاکید کرده است. از طرفی دیگر، وی از زمانی که تصدی پست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را به عهده گرفت در مورد کیفیت و سرعت اینترنت حق را به کاربران داد و بارها اعلام کرد که برای حل این مشکل تمامی تلاش خود را به کار خواهد گرفت.
وزیر ارتباطات از همان شرکتی خدمات اینترنتی منزل خود را گرفته است که مجموعه تحت امرش آن را در سال های گذشته به عنوان شرکت برتر خدمات اینترنتی معرفی کرده است. او که از کیفیت سرویس اینترنت منزل خود راضی است در مورد سرعت آن می گوید: سرعت اینترنت منزلم ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه است و مشکل خاصی با آن ندارم. البته در بخش دانلود اطلاعات وقتی برای دانلود کردن ندارم اما فکر نمی کنم که اعضای خانواده ام هم در این بخش مشکلی داشته باشند. 
او می گوید: همسرم که بیشتر کار علمی انجام می دهد در نهایت می خواهد یک مقاله دانلود کند و یا نمره شاگردانش را وارد کند که این سرعت دسترسی برایش کافی به نظر می رسد، فرزندانم هم برای شبکه های اجتماعی و ارسال پیام از اینترنت استفاده می کنند که همین مقدار اینترنت برایشان کافی است. واعظی اما در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد پسر کوچکتان خیلی راضی به نظر نمی رسد و این موضوع را یک بار در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرده است؟ می گوید: بله، همین طور است، الانم ناراضی است، اما از نظر من همین سرعت دسترسی برای وی نیز کافی است. البته سعی می کنم دیگر او را در برنامه تلویزیونی همراه خود نبرم!
او در مورد اینکه آیا سرویس دریافتی اش دارای همان محدودیت های کاربران عادی است، می گوید: اینترنت من در محل کار و هم در منزل، مانند سایر کاربران است و از اینترنت پالایش شده استفاده می کنم و دسترسی کامل به همه سایتها ندارم و از فیلترشکن هم استفاده نمی کنم. 
وزیر ارتباطات در مورد استفاده از شبکه های اجتماعی نیز اینگونه می گوید: برای حمایت از شبکه های اجتماعی داخلی، علاقه مندم که در هر شبکه ای که طراحی و ایجاد می شود حضور داشته باشم به همین دلیل، هم اکنون عضو بیسفون، ساینا، کلوب، آپارات، تبیان، لنزور و زیگور هستم؛ چون معتقدم ما باید به اینها کمک کرده و آبادشان کنیم. البته خیلی وقت نمی کنم که به شبکه های خارجی سر بزنم، اما عضو اینستاگرام و تلگرام هستم که اگر وقت کردم ببینم دنیا دست کیه! جالب اینجاست که عضویت در گروه های تلگرام از اختیار ما خارج است و بدون اینکه از ما اجازه بگیرند عضومان می کنند!
محمود واعظی همچنین در پاسخ به اینکه از کدام اپراتور موبایل سرویس می گیرد، می گوید: من هم اکنون از ۳ اپراتور موبایل سیم کارت دارم اما خط اصلی ام همان خطی است که ۲۰ سال پیش داشته ام مربوط به اپراتور همراه اول و کد یک است و آن را عوض نکرده ام؛ در حال حاضر ارتباطم با همه رفقا و افراد از طریق همین خط است و روزهای تعطیل که با تلفن همراهم صحبت می کنم این خط، خط اصلی من محسوب می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :