آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83835
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1394 13:25
تعداد بازدید : 2127

بانوان دهه 50 در صدر مراجعان سایت همسریابی

مدیر طرح ملی همسان گزینی تبیان گفت: بانوان متولد دهه 50 و آقایان متولد دهه70 بیشترین مراجعان سایت همسان گزینی به شمار می آیند.

فناوران - زهره حسینی در نشست خبری به مناسبت هفته ازدواج، شمار ثبت نام کنندگان در سایت همسان گزینی را تاکنون 17 هزار و500 تن اعلام کرد و اظهار داشت: البته تمام مراحل ثبت نام این افراد به پایان نرسیده است.
حسینی، افزود: از این تعداد ثبت نام کننده، هشت درصد ، سابقه ازدواج قبلی داشته اند. مدیر طرح ملی همسان گزینی تبیان، همچنین گفت: از مدت اجرایی شدن این طرح تاکنون، چهار هزار و 500 معرفی و 140 مورد ازدواج رخ داده است. وی، اظهار داشت: متولدین دهه 60، دهه50 و دهه40 و پس از آن متولدین دهه 70 از بیشترین مراجعان به سایت همسان گزینی تبیان هستند؛ضمن اینکه زنان و مردان متولد دهه 60 به یک میزان در سایت ثبت نام کرده اند. حسینی، میزان استقبال ثبت نام کنندگان از سایت همسان گزینی تبیان از زمان رونمایی این سایت (25 خرداد امسال) را زیاد ارزیابی کرد و در خصوص تفاوت طرح همسان گزینی تبیان با سایر سایت های همسریابی گفت: ارتباط نداشتن دختران و پسران در سایت، وجود افرادی به عنوان معرف ازدواج، امنیت و حفاظت از اطلاعات دو طرف، رایگان بودن و راستی آزمایی اطاعات ثبت شده در سایت از جمله وجه تفاوت ها به شمار می آید. مدیر طرح ملی همسان گزینی تبیان، افزود: سایت های دیگری نیز در این زمینه راه اندازی شده اند و اعلام کرده اند که دارای مجوزهای لازم برای ارائه این نوع خدمات هستند. لذا اعلام می کنیم که هر مجموعه دیگری که بتواند در این زمینه فعالیت مناسبی داشته باشد؛ مجوزهای لازم را داشته باشد و مورد تایید نظام و حاکمیت باشد، ما کاملا آماده همکاری با این مجموعه ها هستیم و از هم افزایی در این زمینه کاملا استفبال می کنیم. وی گفت: بدیهی است پس از فعالیت های سایر سایت های همسریابی غیرمجاز که منجر به آسیب های بسیاری در جامعه شده است ؛ نوعی منفی نگری و بدبینی نسبت به این موضوع در اذهان وجود داشته باشد. نکته قابل توجه در این زمینه آن است که مقایسه طرح همسان گزینی با سایر سایت های همسریابی از اساس نادرست است چرا که همسان گزینی تبیان دارای تفاوت های اساسی چه در تعاریف خود و چه در عملکرد است. زهره حسینی، از رونمایی سایت همسان گزینی در استان اصفهان طی هفته گذشته خبر داد و افزود: در حال انجام کارهای ابتدایی برای رونمایی از این سایت در استان خراسان نیز هستیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :