آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83845
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1394 13:34
تعداد بازدید : 1676

حضور ۱۷ کشور در تلکام شانزدهم

نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۵ هفته آینده به مدت ۴ روز در تهران برگزار می شود.

فناوران- آخرین دستاوردهای صنعت ارتباطات، مخابرات و فناوری اطلاعات با حضور نمایندگان 17 کشور جهان در نمایشگاه ایران تلکام 2015 که چهارم تا هفتم مهرماه امسال در تهران برگزار می شود، در معرض بازدید علاقمندان حوزه ICT قرار می گیرد.
ایران تلکام 2015 علاوه بر بهره مندی از حضور فعال و گسترده بسیاری از بزرگترین و فعال ترین شرکت های دولتی و خصوصی مخابراتی کشورمان و واحدهای تحقیقاتی و پژوهشی مربوطه، پذیرای حضور گسترده شرکت های خارجی و نمایندگان آنان از 17 کشور جهان جهت ارایه آخرین دستاوردها در زمینه صنعت ارتباطات، مخابرات و فناوری اطلاعات خواهد بود.
عرضه و معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی های متخصصان کشور و شرکت ها و تولید کنندگان داخلی و ارایه آخرین دستاوردهای کشورهای خارجی در زمینه صنعت مخابرات، ارتباطات و اطلاع رسانی از اهداف عمده نمایشگاه تلکام امسال است. فراهم آوردن بستر مناسب جهت انتقال بیشتر فناوری های روز به داخل کشور، ایجاد فرصت جهت ارتباط بین خریداران و فروشندگان کالاها و خدمات و تشویق و ترغیب تولیدکنندگان برای رقابت پویا و تامین نیازمندی های صنعت ICT در کشور از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه به حساب می آید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :