آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 8409
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1391 8:38
تعداد بازدید : 407

اجرای طرح اعطای پژوهانه مرحله ششم، الكترونیكی می شود

رییس مركز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی گفت: طرح اعطای پژوهانه مرحله ششم از طریق سامانه مدیریت اطلاعات پژوهشی پزشكی كشور به صورت الكترونیكی اجرا می شود.

 فناوران- طرح اعطای پژوهانه به منظور ارتقای شاخص‌های علمی و فناوری كشور در سال 88 تصویب شد.این طرح با حضور تمام وقت دانشجویان دوره دكترا دانشگاه‌های دولتی اجرا می‌شود.
"ابوالفضل رضایی" گفت: در مرحله ششم طرح اعطای پژوهانه دانشجویان حایز شرایط باید ورودی نیمه نخست 1388 به بعد بوده و طرح تحقیقاتی خود را حداكثر تا بهمن سال 1390 به تصویب رسانده باشند.
 وی افزود: اطلاعات مربوط به پایان‌نامه‌های دانشجویی و فرم‌های مربوط به طرح اعطای پژوهانه مرحله ششم منحصرا از طریق سامانه مدیریت اطلاعات پژوهشی پزشكی كشور به آدرس www.research.ac.ir تكمیل، تایید و ارایه خواهد شد و اطلاعات خارج از این سیستم قابل قبول نیست.
 رضایی گفت: براساس این طرح دانشجویان دكترا در مدت پیشبرد رساله خود از حمایت مالی بلاعوض به مبلغ 50 میلیون ریال كه در سه نوبت به آنها پرداخت می‌شود، استفاده خواهند كرد و در اجرای طرح اولویت‌های فناوری و نیازهای پژوهشی كشور در تعیین عناوین رساله‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :