آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 8426
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1391 8:19
تعداد بازدید : 1351

اعلام آمادگی دفتر ایسوس برای همکاری در پروژه‌های سازمانی و دولتی

ایسوس برای هوشمندسازی مدارس ایران راهکار ارایه کرد

شرکت ایسوس، تولیدکننده بزرگ تجهیزات رایانه ای و همراه، آمادگی خود را برای همکاری و تامین تجهیزات در دو پروژه هوشمندسازی مدارس و سامانه سلامت خدمات ایرانیان اعلام کرد.

فناوران- سولماز پناهی، مدیر کالای All in One/ Eee Box دفتر ایسوس ایران با بیان اینکه ایسوس سال گذشته در پروژه سامانه خدمات سلامت ایرانیان تعدادی از مراکز را کالاهای All in One تجهیز کرد ،گفت: شرکت ایسوس در سال 2012 تمرکز ویژه‌ای روی کالاهای AIO دارد. این دستگاه‌های همه‌کاره نسل جدید کامپیوترها به حساب می‌آیند و به دلایل خصوصیات ویژه‌ای مانند حجم و مصرف انرژی پایینی که دارد، مورد توجه کاربران مختلف از جمله کاربران سازمانی و اداری قرار گرفته است.
به گفته وی کالاهای All in One ایسوس به دلیل سازگاری کامل قطعات داخل دستگاه و استفاده از قطعات با کیفیت عالی و تست‌های متعدد در مراحل مختلف تولید و همچنین به‌کارگیری جدیدترین تکنولوژی‌ها، دارای درصد برگشتی و خرابی بسیار کم است که این خود نشان از کیفیت بی‌نظیر این رده از کامپیوترهای یکپارچه است.
پناهی گفت: ایسوس در حوزه مادربورد شماره یک بازار جهانی است و در حال حاضر در بخش نوت‌بوک به سه برند اول بازار  تبدیل شده است و از برنامه‌های این شرکت این است که در حوزه All in One‌ نیز در رده بهترین‌ها در سال 2012 قرار بگیرد.
وی افزود: در سال 2011 تنوع مدل‌های All in One ایسوس کم بوده است، اما با اینکه چند ماهی از سال 2012 نگذشته است، ایسوس تنوع مدل‌های این کالا را به طور قابل توجهی افزایش داده است و در هر فصل علاوه بر ارایه مدل‌های جدید با مشخصات تازه حتی طراحی‌های دستگاه نیز عوض می‌شود.
به گفته پناهی تاکنون تعدادی از مراکز بهداشت و بهداری برخی از استان‌ها در راستای ارتقای فناوری برای ارتباط و ارایه خدمات بهتر به تجهیزات All in One ایسوس مجهز شده‌اند.
وی افزود: با هماهنگی دفتر ایسوس در ایران و شرکت مادر در تایوان می‌توانیم دستگاه‌های All in One را با توجه به نیاز و درخواست سازمان‌ها و مراکز بهداری و اداری استان‌های کشور شخصی‌سازی و مشخصاتی که مورد نیاز سازمان‌هاست را تولید و به آنها ارایه کنیم.
وی در مورد راه‌حل جامع ایسوس برای هوشمند سازی مدارس گفت: مزیت ایسوس در هوشمندسازی مدارس این است که 90 درصد نیاز مدرسه را می‌توانیم با برند ایسوس تجهیز کنیم و این جزو مزیت‌های ایسوس در این حوزه به حساب می‌آید که سازگاری کامل کالاها تحت یک برند می‌تواند کارایی راهکار را تا حد قابل توجهی افزایش دهد.
از سوی دیگر حضور دفتر ایسوس و نظارت بر تمامی مراحل از سفارش کالا تا زمانی که محصول به مشتری تحویل داده می‌شود و همچنین نظارت بر ارایه خدمات پس از فروش از مزایای استفاده از راهکارهای جامع ایسوس است.
پناهی گفت: ایسوس در بخش کامپیوتر برای دانش‌آموزان Eee Box را پیشنهاد می‌کند، چون با مشخصات و قیمت مناسبی که دارد می‌تواند به تعداد برای دانش‌آموزان تهیه شود. همچنین مانیتورهای این دستگاه هم می‌تواند از ایسوس باشد. نوت‌بوک‌های ایسوس در مدل‌های متنوع برای معلم پیش‌بینی شده است. ویدیو پروژکتورهای ایسوس هم می‌تواند نیاز کلاس‌ها را برای ارایه درس توسط معلم و یا دانش‌آموز برطرف کند و همه این دستگاه‌ها می‌تواند با تجهیزات شبکه ایسوس به یکدیگر متصل می‌شوند.
وی افزود: راه‌حل هوشمندسازی مدارس ایسوس با هماهنگی دفتر ایران و توزیع‌کنندگان محصولات ایسوس ارایه خواهد شد، چون توزیع‌کنندگان ایسوس در ایران اکثر کالاهای این برند را در سبد خود دارند.
همچنین مشتریان کالای AIO  و Eee Box از هر نوع صنفی یا کاربری که هستند می‌توانند با دفتر ایسوس در ایران و یا توزیع‌کنندگان این کالا تماس حاصل کرده و با نحوه فروش آن کاملا آشنا شوند و این دفتر آماده ارایه تمامی اطلاعات فنی به‌طورمستقیم و اطلاعات فروش از کانال توزیع‌کنندگان و نمایندگان رسمی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :