آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 8429
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1391 8:34
تعداد بازدید : 621

پردازنده دو‌هسته‌ای و فناوری تعاملی هوشمند

معرفی تلویزیون های Super OLED سامسونگ

فناوری پیشرفته Super OLED باکیفیت فوق العاده تصویر در هر دو بخش دو بعدی و سه بعدی از 40 درصد دقت بیشتری در ایجاد رنگ های صحیح در مقابل فناوری LED برخوردار است.

فناوران - در این فناوری با کنترل نور خروجی از درون هر پیکسل امکان ایجاد رنگ سیاه واقعی و سفید خالص فراهم می‌آید. از این گذشته زمان پاسخ‌گویی پنل Super OLED تا یکهزار برابر بیشتر از نمونه‌های LED معمول است که از ایجاد Blur حتی در اکشن‌ترین صحنه‌ها نیز کاملا جلوگیری می‌کند.
تلویزیون Super OLED سامسونگ فناوری بالا و تکنولوژی ساخت در کنار نسل جدیدی از طراحی مینیمالیسیتی‌ است. در این فناوری به علت نور سرخود ساب‌پیکسل‌های رنگی و عدم نیاز به نور پس‌زمینه وزن پنل تلویزیون به یک‌سوم وزن تلویزیون‌های LED معمول کاهش یافته و کل دستگاه 25 درصد سبک‌تر از یک تلویزیون LED استاندارد خواهد بود.
 از جمله نکات چشمگیر در طراحی این مدل قطر تنها 6/1 میلی‌متری پنل و 6/7 میلی‌متری تلویزیون است که از Galaxy S II به‌عنوان یکی از باریک‌ترین اسمارت‌فون فعلی جهان نیز باریک‌تر است.
پنل Super OLED جدید سامسونگ در هر دو حالت روشن و خاموش از زیبایی‌های فراوانی برخوردار است. در هنگام روشن بودن تصویر کاملی کل فضای پنل را می‌پوشاند و در هنگام عدم استفاده و خاموش بودن دستگاه نیز ظاهر این مدل بیش از آنکه ابزاری دیجیتال و مدرن تلقی شود اثری هنری با زیبایی خاص به نظر می‌رسد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :