fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 8436
  تاریخ انتشار : 3 خرداد 1391 8:52
  تعداد بازدید : 503

  انصراف پیربابایی از تشریح دلایل استعفا

  سیامک پیربابایی عضو مستعفی هیات مدیره و رییس کمیسیون سخت افزار سازمان نظام صنفی رایانه ای در جلسه روز گذشته هیات مدیره نصر تهران حاضر نشد.

  فناوران- سیامک پیربابایی در جلسه روز گذشته هیات مدیره نصر تهران که اختصاص به موضوع استعفای وی  از ریاست کمیسیون سخت‌افزار و بررسی دلایل این استعفا داشت حضور نیافت.
  گفته می‌شود پیربابایی در پی انتشار مطلبی به نقل از سیدعبدالکریم رییس کرمی، عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در یکی از نشریات IT از حضور در این جلسه منصرف شده و بررسی دلایل را بی‌ثمر دانسته است.پیربابایی در نامه‌ انصراف خود خطاب به رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای گفت: ضمن تشکر از دعوت سرکار عالی جهت حضور در نشست فوق‌العاده هیات مدیره به نیت بررسی دلایل استعفا به استحضار می‌رساند تصمیم اینجانب قطعی و به توصیه دوستان وابسته به مدیریت در سایه نظام صنفی فعال در جراید جهت پرهیز از غوغا سالاری و جلوگیری از صرف وقت اعضا برای هیچ! شایسته است اعتذار بنده را از حضور در این جلسه بپذیرید.
  در ادامه این نامه آمده: متاسفانه علیرغم مراقبت بنده جهت دوری از تنش و  علاوه بر، وابستگان به مالکین سازمان مظلوم‌نماها با توهین و تخریب و ربط دادن مسایل غزه به استعفای اینجانب با بی‌حرمتی درصدد تداوم این فضای غبارآلود هستند غافل از اینکه سطح برداشت همکاران ما از آنچه  که آنان فکر می‌کنند بسیار بالاتر است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :